Verslo portfelis
 

Patrauklus, puikiai suderintas verslo portfelis

Komercinę HELLA grupės veiklą galima suskirstyti į tris segmentus, kurie kartu sudaro puikiai suderintą bendrovės verslo portfelį. Automobilių segmente HELLA sujungia transporto priemonių gamintojams ir kitiems tiekėjams skirtų apšvietimo ir elektronikos komponentų bei sistemų plėtrą, gamybą ir rinkodarą. HELLA didžiuojasi galėdama daug dėmesio skirti pagrindinėms automobilių pramonės kryptims – aplinkai, saugumui ir patogumui. Tą ji užtikrina siūlydama, pavyzdžiui, išmaniuosius akumuliatorių jutiklius, pagal radarus veikiančias pagalbines vairuotojų sistemas ir adaptyviąsias apšvietimo sistemas.

Tuo pat metu atsarginių dalių segmente HELLA plėtoja, gamina ir parduoda nepriklausomai antrinei rinkai ir dirbtuvėms skirtus produktus.

HELLA specialiosios paskirties sprendimų segmentas skirtas statybinės įrangos gamintojams, laivų statytojams, buitinių paslaugų ir energijos tiekėjams, kuriems bendrovė tiekia novatoriškus apšvietimo ir elektronikos produktus. Bendrovės HELLA gebėjimas pasiūlyti sistemišką technologijų, procesų ir žinių apie kokybę perkėlimą ir pritaikymą tiesiai iš automobilių srities sudaro išskirtinio bendrovės konkurencingumo pagrindą, kai kalba pakrypsta kainų ir inovacijų linkme.

09/13/2019
2

Verslo segmentas
Originali automobilių įranga

VERSLO SEGMENTAS: ATSARGINĖS DALYS
K_Intelligentes_Licht_V2

VERSLO PADALINYS: APŠVIETIMAS

daugiau
Teaser_Leistungsstarke_Elektronik_160x80px

VERSLO PADALINYS: ELEKTRONIKA

daugiau
FE_Nutzfahrzeuge_Kommunal-_und_Sonderaufbauten_V2

VERSLO segmentas: ATSARGINĖS DALYS

daugiau
 
09/13/2019
1

Verslo segmentas: specialios paskirties sprendimai

Special_Applications

Verslo segmentas: specialios paskirties sprendimai

daugiau

 
09/13/2019
  • icon_druck
  • Youtube
  • linkedin-logo
 
 
 
Naujienos
2020-04-02Solid business development in the nine-month period, consequences of the COVID-19 pandemic noticeably evident daugiau
2020-03-18Business development so far in line with expectations, but adjustment of company outlook necessary due to COVID-19 pandemic daugiau
2020-03-10HELLA gets innovative world headlamp for global premium manufacturer on the road daugiau
 
09/13/2019
Pagrindinės temos
 
09/13/2019