Obchodní portfolio
 

Atraktivní a vyvážená obchodní nabídka

Aktivity koncernu HELLA se dělí do třech segmentů, jež společně tvoří vyvážené obchodní portfolio celého podniku. V automobilovém segmentu sdružuje společnost HELLA vývoj, výrobu a odbyt součástí a systémů osvětlovací techniky a elektroniky pro výrobce automobilů a další dodavatele. Společnost HELLA se přitom orientuje na centrální, výrazné globální trendy v automobilovém průmyslu – životní prostředí, bezpečnost a pohodlí, jež spojuje s produkty, jako jsou například inteligentní bateriové senzory, radarové asistenční systémy a adaptivní světelné systémy.

V sekundárním segmentu (aftermarket) navíc společnost HELLA vyvíjí, vyrábí a prodává produkty pro nezávislý trh součástek a pro automobilové opravny.

V segmentu speciálních aplikací nabízí společnost HELLA své inovativní světelné a elektronické produkty těmto cílovým skupinám: od výrobců strojů a lodí až k obcím a dodavatelům energií. Systematicky přenos a vhodná adaptace know-how v oblasti technologií, procesů a kvality z automobilového segmentu jsou základem vysoké konkurenceschopnosti co do nákladů a inovací.

12/08/2016
2
Obchodní segment
Automobilové vybavení pro výrobu
Obchodní segment Aftermarket
Obchodní divize Světlo

Obchodní divize
Světlo

více
Obchodní divize Elektronika

Obchodní divize Elektronika

více
Obchodní divize Aftermarket & Special OE

Obchodní segment Sekundární trh

více
 
04/04/2013
1
Obchodní segment Speciální aplikace
Special_Applications

Obchodní segment Speciální aplikace

více

 
06/17/2013
 
 
 
Novinky
2022-01-13HELLA presents half-year results: sales burdened by massive bottlenecks for electronic components, but develops significantly better than the automotive market Více
2021-11-29HELLA publishes preliminary key figures for the second quarter of the fiscal year and adjusts company outlook for the current fiscal year due to expected lack of market recovery in the second half of the year and increasing cost burdens Více
2021-09-30HELLA Annual General Meeting 2021: Shareholders approve dividend payment of euro 0.96 per share Více
 
07/02/2012
TOP TÉMATA
 
08/26/2016