Absolventi/Studenti
 
Absolventi/Studenti

Jsme společnost otevřená mladým talentům!

01/20/2017
HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariera hella-trainees

HELLA si váží mladých a talentovaných lidí, kteří chtějí v životě něco dosáhnout a nebojí se jít si za svým cílem.

01/20/2017

Spolupráce se školami

Spolupracujeme nejen s vysokými školami, které jsou pro nás klíčové, ale také se školami středními, základními i mateřskými.

Více

Trainee program

Hledáš dobře placenou praxi při studiu, která Ti sedne s rozvrhem a tvými plány? Koukni na možnosti, které jsme pro Tebe připravili! Teď už není důvod váhat.

Více
 
01/20/2017 12:09
 
 
 
JOB EXCHANGE

Jste připraveni na nové výzvy? Zde najdete aktuální nabídku volných pracovních míst.

JOB EXCHANGE
 
08/08/2022
KARIÉRNÍ STRÁNKY HELLA

Klikněte zde:
hella.jobs.cz

Kariérní stránky HELLA
 
01/20/2017
Příběhy studentů
  • Naděje na nový začátek

    Pro čerstvé absolventy VŠ není jednoduché se uplatnit na trhu práce. Proto pro mě bylo důležité si během studia najít stáž, kde využiji svoje vědomosti v praxi a získám nové zkušenosti. Právě to se mi povedlo a po roční stáži jsem získala ve špičkové vývojové laboratoři pozici zkušebního technika.

  • Základ do budoucna

    Již během studií na VŠ jsem využil možnosti HELLA trainee programu, což bylo klíčové pro mé zapracování. Postupné získávání zkušeností především v oblasti automotive a zpracování plastu mi pomohlo při ostrém startu kariéry na pozici 3D konstruktéra. Své záliby ve 3D modelování a technice nyní můžu rozvíjet den co den i díky zkušeným kolegům v týmu.

  • Převedení teorie v praxi

    Hlavním lákadlem pro přihlášení se do HELLA trainee programu pro mne bylo to, že jsem firmu dlouhodobě znal a sledoval a chtěl jsem, tehdy ještě jako student oboru Průmyslové inženýrství, nahlédnout do prostředí automobilového průmyslu, kde uvidím metody oboru v praxi. V rámci Hella trainee programu jsem mel možnost projít si celou firmu od vývoje světlometů, pres stavbu vzorku, předvýrobu až po finální montáž.

 
01/20/2017