Nástroje
 
Nástroje

Nejlepší nástroje. Efektivní opravy

Nabídka našich odborníků: při odborných opravách a údržbě poskytujeme k dispozici profesionální diagnostické přístroje, rozsáhlá data vozidla a spolehlivé dílenské servisní přístroje - k docílení vysoké tvorby hodnot v rámci celkového procesu oprav. Naše nástroje se vyznačují přesností a jednoduchou manipulací. Nejlepší nástroje pro rychlou a bezpečnou opravu. Den co den.

07/26/2013

Diagnostika vozidla

Prostřednictvím diagnostických přístrojů od firmy HELLA GUTMANN SOLUTIONS Vám poskytujeme získané technické znalosti přímo na ruku. Efektivně a rychle se Vám podaří objevit příčiny chyb a závad. Naše motto: vždy to nejlepší. Proto podporujeme Vaši práci pomocí výkonného hardware, pravidelných aktualizací software a poskytujeme všechna technická data, která potřebujete pro dnešní a budoucí dílenský servis. Nabídku služeb doplňují profesionální tréninky, technická hotline a rozsáhlé technické informace.

K HELLA GUTMANN SOLUTIONS Domovská stránka

10/06/2016
 
 

Servis světel

Kompetence s tradicí. Pomocí seřizovacích nástrojů světlometů HELLA přezkoušíte všechny systémy světlometů: DE, Xenon, Paraboloid a LED. Starají se o optimální vyrovnání hlavních světlometů, dodatečných světlometů a dodatečných mlhových světlometů. Můžete s nimi samozřejmě kontrolovat nejen osobní vozidla, ale také užitková vozidla, motocykly, zemědělská vozidla a jiné typy vozidel.

K HELLA GUTMANN SOLUTIONS Domovská stránka

10/06/2016
 
 

Servis pro autobaterii

Bychom našim zákazníkům ušetřili stres při selhání autobaterie, měla by se vždy při příjmu vozidla autobaterie zkontrolovat. Tento servis zvýší spokojenost zákazníků a prokazatelně zvyšuje i obrat. Využijte cíleně tohoto potenciálu nových HELLA testerů baterií a nabíječek baterií. Pro vyšší spokojenost zákazníků a vyšší dodatečný obrat.

K HELLA GUTMANN SOLUTIONS Domovská stránka

10/06/2016
 
 

Nástroje / přístroje

Nabízíme Vám množství testerů motoru a ostatních kontrolních přístrojů - s mimořádným servisem. Od firmy HELLA obdržíte moderní a perspektivní nástroje a přístroje s jednoduchou obsluhou. A pokud chcete vnést světlo do tmy: Prostřednictvím rozsáhlého sortimentu robustních ručních a dílenských světel zajišťuje HELLA vždy optimální viditelnost.

K Online katalog HELLA

K HELLA GUTMANN SOLUTIONS Domovská stránka

08/26/2020
 
 
 
 
 
 
 
HELLA znamená kvalita

Kvalitou žijeme

více
HELLA znamená kvalita
 
06/21/2013
Hella Gutmann Solutions

Přechod na webové stránky našeho společného podniku HELLA Gutmann Solutions.

více
HELLA GUTMANN SOLUTIONS
 
06/21/2013