Díly
 
Díly

Rozšířený sortiment - dobrý obchod.

Profitujte z našich získaných OEM znalostí a z našich technologických kompetencí. V podobě více než 35.000 výrobků nabízí HELLA velmi rozsáhlý sortiment dílů specifických pro vozidla, sortiment univerzálních dílů a příslušenství - vše ve špičkové kvalitě pro úspěšné provozování obchodu.

07/01/2020
1
Verschleissteile

Díly podléhající opotřebení

Společnost HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS nabízí rozsáhlý sortiment v oblasti brzd - s vynikající technologií pro nejvyšší nároky. Kromě toho HELLA dodává široký výběr dílů podléhajících opotřebení.

Více
Ersatzteile

Náhradní díly

HELLA Vám nabízí velmi velký výběr náhradních dílů. Na jedné straně rozsáhlý program elektroniky pro stále se zvyšující objem oprav - s čidly, aktuátory a řídicími jednotkami. Na druhé straně široký, po dlouhá léta vylepšovaný program elektriky.

Více
Karosserieteile

Díly karoserie

Na nezávislém trhu s díly osvětlení specifickými pro vozidla je HELLA vedoucím dodavatelem s největším pokrytím trhu. Na základě naší inovativní síly neustále zdokonalujeme náš program v oblasti hlavních světlometů, osvětlení a vnitřního osvětlení.

Více
 
11/02/2015
1
Verbrauchsmaterial

Spotřební materiál

Spotřební materiály jsou v servisních dílnách nezbytné - jedno zda instalační materiál, pojistky, oleje, O-kroužky. Také zde má HELLA velmi dobré postavení.

Více
Zubehoer

Příslušenství

Co se týče osvětlení, jsme pro Vás vždy tím správným partnerem - můžete profitovat z našich znalostí halogenové technologie, technologie Xenon a LED u dodatečných světlometů, zpětných a pracovních světlometů, denních světel, osvětlení SPZ a vnitřního osvětlení jakož i bočních a obrysových světel.

Více

 
12/17/2014
 
 
 
Online služby
Interaktivní nástroje, online katalogy, specializované weby a mobilní aplikace – nabídka online služeb společnosti HELLA v kostce.
Vice
Online služby
 
11/24/2015
Eliver
Vyzkoušejte si osvětlení našimi pracovními světlomety!
Více
Eliver
 
08/21/2019
EVE online Tool
Zažijte HELLA Elektrotechnika a elektronika rozsah jako nikdy předtím.
vice
EVE online tool
 
09/10/2015