The beauty for your beast!

10-09-2019

Nowa lampa ostrzegawcza K-LED Rebelution to doskonały design ORAZ solidność do samochodów ciężarowych i naczep – to kombinację, która jest po prostu bajeczna i nieskomplikowana …

 

Futurystyczny design i wyrafinowana funkcja: Połączenie, które przyciąga wzrok

Każdy, kto ją zobaczy, od razu zauważa: Ta lampa to designerskie dzieło o przemyślanej koncepcji funkcjonalnej. Bez klasycznego klosza tworzy bardziej minimalistyczny akcent, który jednak daje maksymalny efekt.

 

• Opracowana specjalnie technologia LED lampy K-LED Rebelution zapewnia po raz pierwszy w przypadku funkcji światła obrotowego stale widoczny sygnał ostrzegawczy oraz dodatkowo! – jeszcze silniejszy sygnał na obwodzie. Efekt: Efekt ostrzegawczy 360°, który nie oślepia oczu, a na drodze zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo - szczególnie w transporcie ciężkim!

• W wersji błyskowej, powierzchnia emisji światła o wysokości 8 mm na obwodzie lampy K-LED Rebelution generuje intensywny, podwójny sygnał błyskowy, który dzięki technologii LED EdgeLight sprawia szczególnie przy dużych prędkościach, że nikt nie przeoczy cię na drodze.

 

Elegancka powściągliwość: Niewielka lampa do dużych zadań

Twój samochód musi uważać na ograniczenia wysokości? W miejscach o ograniczonej wysokości przejazdu jest wymagane wyczucie wymiarów przez kierowcę. O K-LED Rebelution nie musisz się martwić: Ma wysokość tylko około 60 mm, średnicę 149 mm i wagę 690 g i jest stworzona dla ciebie – a dzięki takiemu samemu rozstawowi otworów nadaje się jako zamiennik 1:1 dla wszystkich innych lamp HELLA w wersji do montażu na stałe, które może już zamontowałeś na swoim samochodzie. Również pod kątem serwisowania lampa K-LED Rebelution jest całkiem nieskomplikowanym towarzyszem na długich trasach. Jest bowiem praktycznie bezobsługowa – nawet jeśli jest w ciągłym użyciu. Nawet odwrotne podłączenie przewodów nie jest niebezpieczne dla elektroniki. Nazywamy to rozwiązaniem „Fit & Forget”.

 

Standardowa czarna obudowa o stonowanym wyglądzie wkomponowuje się dyskretnie w pojazd. Sprawia to, że lampa przyciąga uwagę otoczenia, ale nie odciąga wzroku od ważnych powierzchni reklamowych na samochodzie i przyczepie.

 

Inne cechy lampy K-LED Rebelution:

 

• Dzięki wytrzymałej, w pełni klejonej obudowie z aluminium i poliwęglanu, lampa K-LED Rebelution jest chroniona przed uderzeniami, zewnętrznymi wpływami środowiska, kurzem i wodą – posiada stopień ochrony IP 6K9K, więc nawet mycie wysokociśnieniowe pojazdu nie stanowi problemu.

• K-LED Rebelution wyróżnia się niskim zużyciem energii: Wysokiej jakości diody LED i zaawansowana elektronika o niskim poborze prądu sprawiają, że lampa jest całkowicie kompatybilna elektromagnetycznie i nie zakłóca innych sygnałów – a ponadto chroni akumulator pojazdu.

• Inteligentna elektronika chroni przed nieprzyjemnymi niespodziankami w pracy, wynikającymi z przepięcia i odwrotnej polaryzacji.

 

HELLA partnerem z pasją w dziedzinie oświetlenia i elektroniki

Innowacyjność w zakresie designu i funkcjonalności – to udało się osiągnąć projektantom K-LED Rebelution! Nawiasem mówiąc, dzięki przeniesieniu technologii EdgeLight z produkcji tylnych lamp do segmentu optycznych systemów ostrzegawczych.

 

Możesz być także zainteresowany: