Yüksek Performanslı Elektronik Sistemler
 
Ürün ve Hizmetler

Hella'dan Mükemmel Elektronik Çözümler

Aydınlatma elektroniği yola çıktığımız konu olmakla birlikte, uzun bir süredir elektronik çözümleri sunuyor ve otomotiv sektörü açısından kritik öneme sahip konular üzerinde çalışıyoruz: enerji verimliliğini artırma, CO2 emisyonlarını en aza indirme, güvenlik ve konforu artırma. HELLA enerji verimliliği yönetimi için Akıllı Akü Sensörü veya 24 GHz radar sensörlerinin kullanıldığı şerit değiştirme asistanları gibi, sürüş güvenliğini ve konforunu artırmaya yönelik inovatif elektronik çözümler sunar. İnovatif elektronik çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin:
03/11/2013

Enerji Verimliliği Yönetimi

HELLA, elektronik mikrohibrit bileşenleri alanında dünya lideri bir konuma sahip. Bunlar arasında birçok otomobil üreticisin uygulamalarında halihazırda kullanılan ve çok önemli bir yere sahip olan akıllı akü sensörü (IBS) ve Start-Stop sisteminin hayata geçirilmesi için kullanılan voltaj dengeleyicileri yer alır.
Hella, yüksek performanslı DC/DC dönüştürücüler, 48 V/12 V dönüştürücüler ve enerji depolama modüller sayesinde geleceğin elektrik güç sistemleri teknolojisi için gerekli bileşenleri sunuyor ve bu sayede yakıt kesme ve enerji geri kazanım sistemlerinin hayata giçirilmesine olanak tanıyor.
Ürün yelpazesinin diğer özellikler arasında ise ölçeklenebilir pil yönetim sistemleri, izolasyon izlemeleri, şarj ve yüksek gerilim dönüştürücüleri yer alıyor; elektronik mobilitenin öncüleri.
02/28/2013
 
 

Sürüş Konforu ve Güvenliği

HELLA, koltuk kontrolü, geleneksel uzaktan kumandalı anahtar sistemleri ve alıcı kontrol ünitelerinden pasif giriş/geçiş sistemlerine kadar komple sürüş konforu ve rahatlığı sağlayan çok çeşitli çözümler sunar. En başarılı ürünümüz, 3 milyon adetten fazla sattığımız, 24 GHz radar sensörlerine dayalı şerit değiştirme asistanlarıdır. Bu ürün, şerit geçişi veya değiştirme sırasında otomobilin arkasındaki alanı sürekli olarak izler ve arkadan veya yan şeritten yaklaşan araçlar hakkında sürücüyü uyarır. 24 GHz radar sensörlerinin kullanıldığı diğer bir cihaz, otomobil optimum takip mesafesinin altına düştüğünde sürücüyü ikaz eden, ancak aktarma organlarına otomatik olarak müdahalede bulunmayan mesafe uyarı sistemidir.
03/29/2013
 
 
 
 
 
 
 
Linkler
Kapsamlı elektronik ürün serimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.
Comprehensive electronics range
 
02/28/2013