Parçalar
 

Genişletişmiş ürün yelpazesi - Daha iyi iş yapma fırsatı.

Orijinal donanım bilgi birikimimizden ve teknoloji konusundaki yetkinliğimizden faydalanın. HELLA 40.000'den fazla ürünüyle taşıtlara özgü parçalarda, üniversal parçalarda ve aksesuarlarda olağanüstü güçlü bir ürün yelpazesi sunuyor - hepsi de işinizde başarılı olmanız için en yüksek kalitede.
11/10/2015
1
Aşınan parçalar

Aşınan parçalar

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, fren sistemi alanında kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar ve en zor koşulların üstesinden gelebilecek mükemmel bir teknoloji ile donatılmıştır. HELLA buna ek olarak aşınan parçalar alanında da size başka bir seçenek sunmaktadır.
daha fazla
Yedek parçalar

Yedek parçalar

HELLA yedek parça konusunda oldukça geniş bir seçenek sunmaktadır. Bir yandan sensörleri, aktüatörleri ve kumanda cihazlarını da içeren, sürekli büyüyen onarım iş hacmi için güçlü bir elektronik ürün programı. Diğer yandan geniş, uzun yıllar içerisinde büyümüş bir elektrik programı.
daha fazla
Karoser parçaları

Karoser parçaları

HELLA taşıtlar için aydınlatma alanında, bağımsız yedek parça piyasasındaki en yüksek payıyla 1 numaradır. Yenilikçilik gücümüz sayesinde, ana farlar, lambalar ve iç aydınlatmalar alanındaki ürün programımızı sürekli geliştiriyoruz.
daha fazla
 
11/23/2018
1
Sarf malzemesi

Sarf malzemesi

Sarf malzemeleri, günlük atölye yaşamının vazgeçilmez bir parçasıdır - ister montaj malzemeleri, sigortalar yağlar, isterse de O-ringler olsun. HELLA bu konuda da iyi bir konuma sahiptir.
daha fazla
Aksesuar

Aksesuar

Aydınlatma alanında her zaman sizin için doğru iş ortağıyız - yardımcı farlar, geri vites lambaları ve çalışma lambaları, gündüz sürüş farları, plaka ve iç mekan aydınlatmaları alanlarında halojen, Xenon ve LED teknolojilerindeki uzmanlığımızdan faydalanın.
daha fazla

 
08/21/2014
 
 
 
ELIVER
Çalışma lambalarını online test edin!
daha fazlası için
Eliver
 
12/05/2014
HELLA kalitesi anlamına gelir
Kalite bizim işimiz
daha fazlası için
HELLA kalite
 
10/17/2013
ONLINE SERVİSLER
İnteraktif Araçlar, Online Kataloglar, Miktositeler ve Mobil aplikasyonlar, HELLA’dan online alıntılar.
daha fazla
Online Services
 
07/29/2016