İNTERMOBİL
 
Hakkımızda

Hakkımızda

İntermobil, 1954 yılında İstanbul’da kurulmuş, Avrupa’da yerleşik lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olan bir firmadır. Bu konuda Türkiye’deki otomobil, kamyon, otobüs ve treyler imalatçıları ve servisleriyle beraber yedek parça piyasasına hizmet vermektedir.
1992 yılında İntermobil’in Türkiye’deki geleceği için doğru partner olduğunu öngören HELLA; otomotiv aydınlatma, elektrik ve elektronik parçalardan oluşan ürün gamını İntermobil’in üretici firmalarıyla olan iyi ilişkilerine, teknik bilgisine ve satış sonrasındaki yaygın dağıtım ağına teslim etmiştir.
Türkiye’nin önde gelen kamyon, otobüs ve treyler üreticilerine parça tedariği sağlayan HELLA, aynı zamanda dünyanın önde gelen binek araçlarına da ürün tedarik etmektedir. Dolayısıyla satış sonrasında da önemli bir pazar payına sahiptir. 1 Ocak 2009 yılından bu yana da HELLA, İntermobil ile uzun yıllardır devam eden birlikteliğini ortaklık seviyesine taşımış, İntermobil’in %50 hissedarı olmuştur.
İntermobil’in Türkiye’de temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı otomotiv yan sanayi firmaları arasında HELLA, HELLA GUTMANN SOLUTIONS, HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS,WABCO, WABCOWÜRTH, CONTINENTAL VDO, HIAB, VALX, VDL WEWELER gibi dünya devi markalar yer almaktadır.
İntermobil, 60 yıldır temsil ettiği ve dağıtımını yaptığı her firmanın en iyi kalite, doğru fiyat, yaygın ticari ve kusursuz teknik destek ile araç üreticilerine ve son tüketicilere artı değer kazandırmalarını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için www.intermobil.com.tr
11/27/2020

MILESTONES

 
 
 
 
 
 
 
Haberler
2024-04-02MAHLE and FORVIA HELLA successfully complete the sale of their shares in joint venture BHTC daha fazlası için
2024-03-15Fiscal year 2023: FORVIA HELLA increases sales and improves profitability daha fazlası için
2024-02-16FORVIA HELLA: Preliminary figures for 2023 and outlook for 2024 published, competitiveness program for Europe announced daha fazlası için
 
01/18/2013