Ticari Araçlar
 

En yüksek talepleri karşılayan otomotiv teknolojisi ve birinci sınıf kalite

Ticari araçlar için üniversal ürünlerin yanı sıra araca özel olarak yeni geliştirilmiş olan ürünler sunuyoruz. Müşterilerimiz uzun yıllara dayanan know-how'ımızın yanı sıra otomobil alanında büyük seri üretim işinde teknolojik ve ekonomik sinerjilerden yararlanmaktadır. Aydınlatma alanında geniş bir aydınlatma ürünü yelpazesine sahibiz ve bu ürünleri, taleplere göre halojen, ksenon veya LED teknolojisi ile sunmaktayız. Ürün yelpazemizde bunun yanı sıra elektrikli ve elektronik bileşenler de bulunmaktadır.

Bütün ürünlerin ortak yönü, kalite ve güç bakımından ağır yük kamyonlarının, traktörlerin veya belediye araçlarının her gün maruz kaldığı, bazen aşırı seviyelerde olan dış etkiler için uygun bir şekilde tasarlanmış olmalarıdır. Böylelikle sürücüler ve filo işletmecileri, taş çarpması sonucu darbeler, aşırı sıcaklıklar veya sürekli titreşim durumunda da HELLA kalitesine güvenebilir.

09/08/2015
1
Trucks

Kamyonlar

Çok çeşitli standart ürünler veya yalnızca ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış aydınlatma ve elektronik sistemler. Güvenlik ve zamanında üretim sizin işiniz - güvenilir ürünler tedarik etmek ise bizim.
daha fazlası için
Trailers

Römorklar

Optimum ışık verimi ve sağlamlık sunan aydınlatma ve kablolama sistemleri. Hızlı ve basit montaj sayesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.
daha fazlası için
Heavy-duty machinery

Ağır iş makineleri

Zorlu saha şartlarında bile mükemmel performans sağlayan kusursuz aydınlatma donanımları: sağlam, titreşime dayanıklı ve uzun ömürlü, hızlı yatırım getirisi sağlayan ürünlerimiz aradığınızı sizlere sunar.
daha fazlası için
 
03/11/2013
1
Emergency vehicle

Acil durum aracı

Özellikle acil durum araçlarının donanımı söz konusu olduğunda, güvenlikten kesinlikle taviz verilmemelidir. Çeşitli araç uygulamalarına yönelik sistem çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.
daha fazlası için
Municipal And Special Bodies

Belediye ve Özel İdareler

Güvenilirlik ve maksimum kullanım ömrü sunan üstün kalite, yoldaki diğer sürücü ve operatörlerin güvenliğini sağlamaya yönelik etkin uyarılar, modüler tasarım ve ürün zenginliği.
daha fazlası için
City Buses And Coaches

Şehir İçi Otobüsler ve Yolcu Otobüsleri

Birçok farklı aydınlatma seçeneğini içeren bu seri malzeme, aydınlatma türü ve renk seçiminde tasarımcılara yaratıcı olma olanağı sunar. Modüler ön far konseptimiz müşterilere kendi kişisel stillerini açığa vurma imkanı verir.
daha fazlası için
 
03/11/2013
Construction_teaser

Construction

Yapı sektörü için optimum çözümler! Hem mikrositemizde seçilen
aydınlatma ürünleri, hem de elektrik ve elektronik çözümlerine dair ürün yelpazesini keşfedin.
daha fazlası için
 
07/27/2016 13:41