Kari̇yer
 
Career
Kariyer

Kariyer

İntermobil’in kuruluşundan bu yana yakaladığı başarının temelinde çalışan bağlılığı, uzmanlığı ve daima kendini geliştirme yeteneği yer almaktadır. Şirketimizde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, şirkete ve kendine değer katmaktır. İntermobil her çalışanın yeteneklerini ve sorumluluklarını geliştirmesine olanak tanımayı ilke edinmiştir.

Alte oferte actuale de locuri de muncă pe plan internaţional găsiţi şi aici.

08/08/2022
İş fırsatları HELLA TÜRKİYE / İNTERMOBİL
Güncel özgeçmişinizi ik(at)intermobil.com.tr adresine göndererek İntermobil’e başvurabilirsiniz.

Şirketimize yapılan tüm başvurular veri tabanımıza kaydedilmektedir. Yıl içinde gelişen istihdam ihtiyacı doğrultusunda alımı yapılacak pozisyon için aranan yetkinliklere yönelik olarak tüm başvurular değerlendirilir ve uygun adaylar ön görüşme için davet edilir. Ön görüşme neticesinde uygun bulunan adaylar ile, İlgili Bölüm Yöneticisi mülakat gerçekleştirir. Mülakat süreçleri sonunda ayrıca yabancı dil test edilir.

HELLA Global iş fırsatlarını burada bulabilirsiniz.

09/05/2013

HELLA GRUP İÇİN ÇALIŞMAK

70’den fazla ülkede uluslararası kariyer imkanı.

Aile şirketi olmamıza rağmen, işimiz dünya çapında, bu yüzden de daima başarımıza çapraz kültür yeterliliği ile katkıda bulunabilecek global oyuncular ararız.

HELLA yurt dışında çalışmak için çok geniş fırsatlar sunar: kültürlerarası iletişim yeteneklerinizi ve kültürel çeşitlilik beğeninizi güçlendirmenizin yanı sıra, yabanci dilinizi geliştirme şansını elde eder ve uluslararası kariyerinizi planlayabilirsiniz.

Size yurt dışında çalışmanın organizasyonal tarafları hakkında bilgi vermekten memnunuz. Bizim yabancı istihtamına karşı ispatlanmış yaklaşımımız yılların deneyimine dayanmaktadır. 

11/28/2013
 
 
 

Kariyer adımlarınızı sağlam atın - HELLA'ya Hoş Geldiniz!

Zorlukların üstesinden gelmek ve potansiyelinizi arttırmak mı istiyorsunuz? Size farklı kariyer fırsatları sunan bir iş arıyorsanız doğru yere geldiniz.
Job exchange
 
08/08/2022
Linkler
 
03/20/2024