Materiały instalacyjne
Strona Trucker
Materiały instalacyjne

Materiały instalacyjne HELLA: zawsze właściwe połączenie

W zakresie elektrycznych materiałów instalacyjnych HELLA oferuje szeroki wybór produktów do wszystkich wymagań, również do samochodów ciężarowych. Należą do nich nie tylko bezpieczniki i złącza wtykowe, lecz również szereg różnych przewodów, łączników kablowych i materiałów do izolowania i spinania. Naszą szeroką ofertę uzupełniają dalsze produkty – od urządzeń do podłączenia przyczepy, poprzez zaciski akumulatorowe, po obejmy do węży i rur.
A ze względu na to, że do instalacji elektrycznej potrzebne są odpowiednie narzędzia, HELLA ma właściwe rozwiązania również w tej dziedzinie: nasze narzędzia do zaciskania i wypinania konektorów oraz skrzynki narzędziowe zadowolą nawet najbardziej wybrednych profesjonalistów.

06/21/2017

  • Połączenia wtykowe HELLA Superseal

HELLA oferuje szeroki wybór materiałów Superseal – oraz niezbędne narzędzia do zaciskania i wypinania do instalacji. Złącza wtykowe HELLA Superseal spełniają wymagania przepisów IEC 529 oraz DIN ISO 40050. Są wykonane w stopniu ochrony IP 67, co gwarantuje maksymalną ochronę przed wnikaniem wody i pyłu. Ze względu na swoje właściwości połączenia te nadają się zwłaszcza wszędzie tam, gdzie inne systemy połączeń z powodu panującego ciśnienia lub wilgoci dochodzą do kresu swych możliwości. Instrukcję krok po kroku prezentującą prawidłowe zaciskanie można znaleźć w naszej broszurze lub naszym filmie.

07/11/2016
  • Połączenia wtykowe HELLA Superseal

Złącza i systemy wtykowe ABS/EBS wg ISO 7638-1 / ISO 7638-2 stosuje się w niemal wszystkich samochodach użytkowych wyposażonych w układ ABS/EBS. Również w tej dziedzinie HELLA oferuje szeroki wybór produktów. Wszystkie produkty spełniają wysokie wymagania stawiane w stosunku do nowoczesnych systemów wtykowych do przyczep wg ISO 4091 i wyróżniają się prostym montażem. Wysokiej klasy zaciskane styki blaszkowe zapewniają bezpieczne połączenie – przede wszystkim w połączeniu z odpowiednimi narzędziami do zaciskania HELLA. Instrukcję krok po kroku prezentującą prawidłowe zaciskanie połączeń wtykowych ABS/EBS można znaleźć w naszej broszurze lub naszym filmie.

07/11/2016
  • Złącza wtykowe ABS/EBS firmy HELLA

Koncepcja połączeń wtykowych HELLA DEUTSCH „serii DT“ polega na połączeniu wysokiej klasy materiałów w system połączeń charakteryzujący się niezawodnością i prostotą obsługi. Zamknięcie zapewnia maksymalną ochroną przed czynnikami zewnętrznymi: połączenia DT firmy HELLA są niezwykle elastyczne również w bardzo wysokich lub bardzo niskich temperaturach oraz odporne na uderzenia i wibracje. Dzięki tym właściwościom oferta nadaje się przede wszystkim do zastosowań, w których wymagany jest stała i wysoka skuteczność przy minimalnej liczbie awarii mimo trudnych warunków otoczenia.
Oczywiście do wtyków DT firma HELLA oferuje również odpowiednie narzędzia do zaciskania – wraz ze stosowną instrukcją krok po kroku. Można ją znaleźć zarówno w naszej broszurze, jak i naszym filmie.

 

07/11/2016
  • Połączenia wtykowe Deutsch DT firmy HELLA
  • Print
KATALOG CZĘŚCI UNIWERSALNYCH
Katalog części uniwersalnych
Katalog części uniwersalnych — wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć odpowiedni produkt marki HELLA.