Luminator
HELLA Truck
Luminator
Seria Luminator firmy HELLA — od kompaktowych po 100% LED

Luminator Xenon to nowy wymiar światła. Technologia ksenonowa w porównaniu ze zwyczajną żarówką lub lampą halogenową zapewnia lepszą widoczność dzięki wyższej skuteczności świetlnej. Modele ksenonowe są dostępne w wersji ze zintegrowanym lub zewnętrznym statecznikiem. Obudowa, uchwyt i pierścień są wykonane z metalu w wysokiej jakości serii Luminator. Niepowtarzalny styl zapewnia chromowany lub lakierowany na czerwono ozdobny pierścień.

04/06/2016

Reflektor Luminator Metal to najlepszy dowód na możliwość udanego pogodzenia ze sobą zawansowanej techniki, wytrzymałej konstrukcji i atrakcyjnego wyglądu. Zarówno obudowa, jak i uchwyt i pierścień są wykonane z wytrzymałego ciśnieniowego odlewu cynku, dzięki czemu bez trudu wytrzymają najcięższe warunki. Technika halogenowa w cenionej jakości HELLA nie zostawi Cię na lodzie również na długich trasach, zapewniając niezawodne oświetlenie. A imponujący wygląd jest dumą każdego kierowcy.

04/06/2016

Perfekcyjne połączenie: linia Chromium łączy w sobie stabilność wytrzymałej metalowej obudowy Luminator z chłodną elegancją prostej i błyszczącej chromowanej powierzchni. Dzięki temu nadasz swemu samochodowi prawdziwie stylowego wyglądu również z dala od dróg. Aby sprostać wysokim wymaganiom klasy Luminator, powłokę chromową wykonano w sposób zapewniający wysoką odporność na korozję i trwałość. Dzięki temu możesz przed długie lata cieszyć się tym wysokiej klasy reflektorem dodatkowym HELLA. Linia Chromium Line jest dostępna z przezroczystym lub niebieskim kloszem.

Luminator Chromium ze światłem pozycyjnym
Luminator Chromium Blue ze światłem pozycyjnym

04/25/2016

Niewielka obudowa, wielka technika: wersje Compact reflektora Luminator wykonane w tej samej doskonałej technologii, wnoszą stabilność i wytrzymałość do niewielkich przestrzeni montażowych. Mniejsze modele — tak samo jak modele większe — prezentują najwyższy poziom technologiczny, zapewniając jednakową stabilność i wytrzymałość przy porównywalnej mocy światła.
Seria zawiera równie duży wybór modeli, co jej większy brat — dostępny jest model Metal i Chromium, a z nowości również LED, wszystkie również w wersji Compact. Reflektory Luminator Compact można montować w pozycji stojącej. Wyjątek: Model Luminator Compact Xenon ze zintegrowanym statecznikiem można montować w pozycji stojącej pod kątem od +7° do -7°.

Luminator Compact LED
Luminator Compact Metal
Luminator Compact Chromium

04/25/2016
  • Print
PORÓWNANIE WYMIARÓW
Porównanie wymiarów reflektorów Luminator.

Porównanie wymiarów reflektorów Luminator.

KATALOG CZĘŚCI UNIWERSALNYCH
Katalog części uniwersalnych
Katalog części uniwersalnych — wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć odpowiedni produkt marki HELLA.