Pojazdy specjalne
 

PIERWSZORZĘDNA TECHNOLOGIA ORAZ JAKOŚĆ DLA ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH

W segmencie pojazdów specjalnych oferujemy produkty zarówno do produkcji seryjnej, jak i projektów nowych pojazdów. Klienci z tego segmentu korzystają z naszej komeptencji technicznej oraz doświadczenia dostawcy do produkcji seryjnej pojazdów. W zależności od potrzeb klient może wybrać oświetlenie halogenowe, ksenonowe lub w technologii LED, a także niezbędne wyposażenie elektryczne i elektroniczne z naszej bogatej oferty produktów. Cechą wspólną wszystkich produktów jest ich ponadprzeciętna jakość i wydajność, zoptymalizowana pod kątem specyficznych wymogów do zastosowań w pojazdach specjalnych – są one szczególnie wytrzymałe, odporne na drgania i zmienną temperaturę. A wszystko to ostatecznie przekłada się na trwałość i ekonomiczność.

W ramach współpracy z HELLA klient może liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Nasze doświadczenie techniczne, indywidualne wsparcie dla każdego klienta zagwarantowało nam pozycję lidera na rynku w Europie pod względem wyposażenia pojazdów policyjnych z optycznymi / akustycznymi systemami ostrzegawczymi. Zajmujemy także wiodącą pozycję w dziedzinie technologii LED oferując produkty w oparciu o tą technologię do wielu różnych zastosowań.

08/19/2012
1
Trucks

Samochody ciężarowe

Systemy oświetleniowe i elektroniczne - z bogatego asortymentu naszych produktów standardowych lub dostosowane do indywidualnych wymogów. Terminowość i bezpieczeństwo produkcji to odpowiedzialność klienta, my odpowiadamy za dostarczanie niezawodnych produktów.

więcej
Trailers

Przyczepy i naczepy

Systemy oświetlenia i okablowania zapewniające optymalne warunki oświetleniowe i trwałość. Efektywność pod względem czasu i kosztów dzięki szybkiemu i nieskomplikowanemu montażowi.

więcej
Heavy-duty machinery

Ciężkie maszyny robocze

Perfekcyjne wyposażenie oświetleniowe zapewniające ponadprzeciętną wydajność nawet w trudnych warunkach: stabilność i odporność na drgania, trwałość, duży stopień zwrotu inwestycji – nasze produkty idealnie spełniają te wymogi.

więcej
 
06/27/2012
1
Emergency vehicle

Pojazdy uprzywilejo- wane

W kwestii bezpieczeństwa nie ma kompromisów – zwłaszcza podczas wyposażania pojazdów uprzywilejowanych. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o systemach rozwiązań dla różnych zastosowań.

więcej
Municipal And Special Bodies

Pojazdy komunalne

Najwyższa jakość, zapewniająca niezawodność i maksymalną trwałość, skuteczna funkcja ostrzegawcza dla innych użytkowników drogi oraz bezpieczeństwo prowadzącego pojazd, a także modułowa konstrukcja i mnogość produktów.

więcej
City Buses And Coaches

Autobusy miejskie i dalekobieżne

Bogaty wybór różnych opcji oświetlenia daje projektantom swobodę w doborze materiałów, typów oświetlenia oraz kolorystyki. Nasza modułowa koncepcja reflektorów pozwala klientom na wyrażenie ich własnego stylu.

więcej
 
07/26/2012
Construction_teaser

Construction

Optymalne rozwiązania dla branży budowlanej! Na naszej nowej podstronie znajdziesz wybrane produkty z zakresu oświetlenia, elektryki oraz rozwiązań systemów elektronicznych.
więcej
gabelstapler_160x80

Forklift

Zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa oraz wygody obsługi i komfortuj jazdy dzięki innowacyjnym układom oświetleniowym i systemom elektronicznym do podnośników widłowych i wózków wysokiego podnoszenia z wysuwanym masztem.

więcej
 
07/27/2016 13:18
 
 
 
Katalog części uniwersalnych

Aktualny, szybko, duży wybór!
Części uniwersalne do Twojego samochodu.

Universal Parts Catalog
 
11/25/2013
Eliver

Przetestuj światła robocze online!
więcej

Eliver
 
11/16/2015