Narzędzia
 
Narzędzia

Najlepsze narzędzia. Szybka naprawa.

Od specjalistów dla specjalistów. Aby umożliwić fachową naprawę i konserwację, udostępniamy profesjonalne urządzenia diagnostyczne, szczegółowe dane pojazdów i niezawodne przyrządy warsztatowe. Dzięki temu zapewniamy wysoką wartość dodaną na każdym etapie naprawy. Nasze narzędzia wyróżniają się precyzją oraz łatwą i wygodną obsługą. Najlepsze narzędzia do szybkich i bezpiecznych napraw. Każdego dnia.

11/21/2014

Diagnostyka pojazdu

Kupując urządzenia diagnostyczne firmy HELLA GUTMANN SOLUTIONS otrzymujesz do rąk „pigułkę wiedzy technicznej”, dzięki której sprawnie i szybko trafisz na ślad usterek. Najwyższa jakość to nasza dewiza. Dlatego oferujemy wydajny sprzęt, regularne aktualizacje oprogramowania oraz wszystkie dane techniczne, aby ułatwić Ci pracę w warsztacie - zarówno dziś, jak i na przyszłość. Naszą ofertę uzupełniają profesjonalne szkolenia, infolinia oraz szczegółowe informacje techniczne.

Zobacz Katalog warsztatowy - Diagnostyka sprzętu i oprogramowania

Odwiedź stronę internetową HELLA Gutmann Solutions Strona internetowa

09/23/2016
 
 

Serwis klimatyzacji

W atrakcyjnym asortymencie firmy HELLA NUSSBAUM SOLUTIONS każdy fachowiec znajdzie to, czego potrzebuje: urządzenia do serwisowania klimatyzacji, testery do układów chłodzenia, czy narzędzia do klimatyzacji. Precyzyjne, wygodne w obsłudze i w pełni automatyczne urządzenia do serwisowania klimatyzacji i układów chłodzenia to najlepsze zabezpieczenie na przyszłość.

Zobacz Katalog warsztatowy - Serwis klimatyzacji i chłodzenie silnika

Odwiedź stronę internetową HELLA Gutmann Solutions Strona internetowa

09/23/2016
 
 

Serwis oświetlenia

Kompetencje z tradycją. Urządzenia do regulacji reflektorów marki HELLA umożliwiają sprawdzenie każdego systemu: DE, Xenon, Paraboloid i LED. Ponadto zapewniają one optymalne ustawienie reflektorów głównych, dodatkowych reflektorów dalekosiężnych i przeciwmgłowych. Ustawienie reflektorów możesz sprawdzić nie tylko w samochodach osobowych, ale także w motocyklach, pojazdach użytkowych, rolniczych i wielu innych.

Zobacz Katalog warsztatowy

11/21/2014
 
 

Serwis akumulatorów

Aby oszczędzić klientom niespodzianek, w oddanym do serwisu pojeździe zawsze powinno się sprawdzić akumulator. Usługa ta zwiększa nie tylko zadowolenie klientów, ale - jak się okazuje - także dochody warsztatu. Teraz dzięki nowym testerom akumulatorów i ładowarkom firmy HELLA możesz wykorzystać ten potencjał. Większe zadowolenie klientów to dodatkowe dochody dla Twojego warsztatu.

Zobacz Katalog warsztatowy

11/21/2014
 
 

Narzędzia/przyrządy

Oferujemy szeroki wybór przyrządów do kontroli silników i nie tylko. Narzędzia i urządzenia firmy HELLA są łatwe w obsłudze i gotowe do zadań, jakie stawia przed nimi przyszłość. I aby nie było żadnych niejasności - nasz obszerny asortyment solidnych lamp ręcznych i warsztatowych zapewni Ci zawsze optymalną widoczność.

Zobacz Katalog warsztatowy - Narzędzia/przyrządy

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 
 
 
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013
HELLA PARTNER WORLD
Profesjonalne wsparcie dla punktów dystrybutorów. Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w firmie HELLA.
Do HELLA PARTNER WORLD
HELLA PARTNER WORLD
 
02/01/2016
HELLA znaczy jakość

Jakość leży w naszej naturze

więcej
HELLA znaczy jakość
 
10/22/2012
Hella Gutmann Solutions

Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę joint venture HELLA Gutmann Solutions.


więcej
Hella Gutmann Solutions
 
05/08/2014