Innowacyjne systemy oświetleniowe
 

Brak światła - brak widoczności

Światło ma zasadniczne znaczenie aby widzieć i być widzianym. Ponieważ oświetlenie pojazdu jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi, firma HELLA opracowuje innowacyjne systemy oświetleniowe, które zapewniają duży komfort jazdy oraz optymalne oświetlenie drogi. Ale to nie wszystko: na znaczeniu zyskuje coraz bardziej wzornictwo i wygląd produktu. Nieograniczone możliwości w zakresie wzornictwa pojazdów i stworzenia rozpoznawalnego wizerunku marki zapewnia dzisiaj technologia LED.

05/27/2015
1
Headlamps

Reflektory główne

Dowiedz się więcej o źródłach światła i systemach reflektorów adaptacyjnych.

więcej
Rear Combination Lamps

Tylne lampy zespolone

Dowiedz się więcej o różnorodnych możliwościach wzornictwa, oferowanych przez HELLA w celu stworzenia rozpoznawalnej marki.

więcej
Interior lighting

Oświetlenie wnętrza

Dowiedz się więcej o tym, jak nasza paleta produktów może pomóc w zaaranżowaniu specjalnych efektów oświetleniowych we wnętrzu Twojego pojazdu.

więcej
 
06/27/2012
 
 
 
Liquid Crystal HD Integracja wyświetlacza krystalicznego LCD w reflektorze LED otwiera nowe drogi dla technologii oświetlenia w motoryzacji.
Liquid Crystal HD
HELLA_LCD_The_Art_of_Light_Teaser

Integracja wyświetlacza krystalicznego LCD w reflektorze LED otwiera nowe drogi dla technologii oświetlenia w motoryzacji.

Wyświetl film
 
Matrix HD
MATRIX HD OŚWIETLENIE SYSTEMU
Matrix_LED_system

Pierwszy wysokiej jakości cyfrowy system oświetleniowy firmy HELLA.

Wyświetl film