Części
 
Części

Bogaty asortyment - udany interes

Skorzystaj z naszej kompetencji w zakresie technologii i wyposażenia oryginalnego. HELLA oferuje niezwykle szeroki asortyment ponad 40 000 produktów, w tym części samochodowe, uniwersalne i akcesoria. Dobra jakość - dobry interes.

02/16/2017
1
Części zużywające się

Części zużywające się

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS oferuje szeroki asortyment hamulców i części – wykonanych z użyciem doskonałej, spełniającej najwyższe wymagania technologii. HELLA oferuje również szeroki wybór części eksploatacyjnych.

więcej
Części zamienne

Części zamienne

HELLA oferuje niezwykle szeroki wybór części zamiennych. Z uwagi na stale rosnący wolumen napraw mamy w ofercie różnego rodzaju układy elektroniczne, w tym czujniki, siłowniki i sterowniki. Ponadto oferujemy bogaty asortyment układów elektrycznych.

więcej
Części karoserii

Części karoseryjne

Oświetlenie samochodowe HELLA ma największe pokrycie na wolnym rynku części, co daje nam pozycję lidera. Dzięki sile innowacji stale powiększamy asortyment reflektorów głównych, lamp i oświetlenia wewnętrznego.

więcej
 
12/18/2019
1
Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne są nieodzowne w każdym warsztacie - nasze zaplecze jest w nie znakomicie zaopatrzone. Oferujemy szeroki wybór materiałów instalacyjnych, bezpieczników, olejów i O-ringów.

więcej
Akcesoria

Akcesoria

Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie oświetlenia samochodowego. Oferujemy reflektory dodatkowe, robocze, do jazdy wstecz i w dzień, lampy sygnałowe, wewnętrzne, a także światła obrysowe i obrysowe boczne, dostępne w różnych technologiach: halogenowej, Xenon i LED.

więcej

 
11/21/2014
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013
HELLA PARTNER WORLD
Profesjonalne wsparcie dla punktów dystrybutorów. Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w firmie HELLA.
Do HELLA PARTNER WORLD
HELLA PARTNER WORLD
 
02/01/2016
Eliver

Przetestuj światła robocze online!
więcej

Eliver
 
11/16/2015
HELLA znaczy jakość

Jakość leży w naszej naturze

więcej
HELLA znaczy jakość
 
10/22/2012