Aplikacje
Samochody ciężarowe
Tools
Indywidualizacja świateł dla samochodów ciężarowych - dzięki konfiguratorowi HELLA Shapeline.

Indywidualna estetyka oświetlenia nabiera coraz większego znaczenia także w przypadku ciężarówek. Dzięki internetowemu konfiguratorowi świateł HELLA Shapeline możesz bardzo prosto zaprojektować indywidualną estetykę oświetlenia przedniego oraz bocznego - i od razu obejrzeć wynik swojej pracy na przykładzie reprezentatywnej sylwetki pojazdu.

Zobacz teraz moc światła: strona aplikacji do porównywania świateł ELIVER firmy HELLA na ekranie
ELIVER. Aplikacja do porównania świateł
Zobacz teraz moc światła: aplikacja ELIVER umożliwia symulację rozdziału światła reflektorów roboczych, reflektorów dodatkowych, świateł ostrzegawczych i optycznych systemów ostrzegawczych HELLA w różnych, bardzo realistycznych sceneriach.
Aktualny, wygodny, podzielony na działy: strona katalogu online HELLA na ekranie
Katalog online HELLA

Aktualny, szybki i czytelny: nasz katalog online jednym kliknięciem myszy pokaże Ci wszystkie produkty HELLA do wybranego uprzednio pojazdu. Historię wyszukiwania możesz zapisać, co ułatwi w przyszłości znalezienie odpowiednich części do Twojego pojazdu.

Z pewnością bez uciążliwego hałasu: strona aplikacji Klaksony i fanfary firmy HELLA na ekranie
Aplikacja Klaksony & fanfary
Bez uciążliwego hałasu: klaksony i fanfary HELLA wyróżniają się donośnym dźwiękiem i optymalnym działaniem ostrzegawczym. Za pomocą naszej aplikacji możesz w spokoju odsłuchać wszystkie dźwięki.
Wykorzystaj szerokie możliwości: strona konfiguratora włączników modułowych HELLA na ekranie
Konfigurator włączników modułowych
Wykorzystaj różnorodność możliwości: za pomocą konfiguratora przełączników modułowych HELLA możesz samodzielnie skonfigurować przełączniki według własnych potrzeb. A to dzięki naszej modułowej ofercie!
Szybkie i komfortowe obniżenie kosztów: strona kalkulatora LED firmy HELLA na ekranie
Kalkulator LED
Obniż koszty szybko i komfortowo: za pomocą naszego kalkulatora LED możesz sprawdzić, ile zaoszczędzisz poprzez wymianę oświetlenia na technologię LED.
Części uniwersalne do samochodów ciężarowych i przyczep w jednym miejscu: strona katalogu części uniwersalnych HELLA na ekranie
Katalog części uniwersalnych
Części uniwersalne do samochodów ciężarowych i przyczep w jednym miejscu: w naszym katalogu części uniwersalnych możesz przeglądać całą ofertę produktów HELLA i filtrować je według określonych kryteriów. Znajdziesz w nim również informacje techniczne i rysunki z wymiarami.
Gesamtkatalog_EE
Katalog czujników i siłowników
Sterowanie, regulowanie, pomiar i monitorowanie: czujniki i urządzenia wykonawcze HELLA dzięki swej uniwersalności mają bardzo szerokie zastosowanie. Naszą bogatą ofertę znajdziesz w naszym katalogu online
  • Print
APLIKACJE HELLA
Picture

Mobilny świat HELLA — interaktywny i pełen przydatnych informacji.

więcej