Teknik Servis
 

Teknik servis

HELLA satış merkezlerini ve atölyeleri profesyonel eğitimlerle, teknik yardım hattıyla ve pratik kullanıcılar tarafından diğer kullanıcılara sağlanan teknik bilgilerle destekler. Uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip uzmanlar tarafından sağlam temellere sahip bilgiler verilir, ayrıca somut onarım durumlarıyla ilgili de yardım sağlanır. Teknik servisimizden faydalanın - size yardımı dokunacaktır.
03/02/2018

Teknik eğitim

HELLA'nın teknik eğitiminden yararlanın, formda olun! Aydınlatma, elektrik, elektronik ve termal yönetim (Thermo Management) alanları kapsamımızda bulunuyor. Çok çeşitli ve hedef gruba özgü eğitimimiz, teknik eğitimi, ürün eğitimini, satış eğitimini ve online eğitimi kapsamaktadır. Kurslar 0 teoriyi ve p uygulamayı içermektedir. Daha ayrıntılı bilgileri şuradan elde edebilirsiniz HELLA TECH WORLD.
01/10/2017
 
 

Teknik destek hattı

Diyagnoz, teknik bilgiler ve ürünler hakkındaki sorulara uzman cevaplarını burada bulabilirsiniz. Çalışanlarımız teknik ve pratik deneyime sahiptirler ve problem çözme konusunda size yardımcı olurlar - örneğin ürünlerin montajında, sisteme özgü sorunlarda ve de doğrudan üreticiden gelen teknik ürün bilgilerinde. Daha ayrıntılı bilgileri şuradan elde edebilirsiniz HELLA TECH WORLD.
01/10/2017
 
 

Teknik bilgiler

Bunun yanı sıra size aydınlatma, elektronik, elektrik, ısı yönetimi, fren ve araç tanılama gibi tüm HELLA uzmanlık alanlarında teknik ekspertiz sunuyoruz.
Tamir atölyeleri, indirilebilir belgeler, broşürler veya kullanımı kolay çevrimiçi araçlar içinde günlük işler için destek ve uygulama odaklı bilgileri uzmanından edinebilir:

 

  • 1300'ün üzerinde araca özgü tanılama ve onarım yönergesi,
  • teknik ürün bilgileri,
  • online eğitim,
  • teknik videolar ve teknik kitaplar
  • montaj talimatları ve daha fazlası

 

Otomobil tamir atölyeniz için teknik bilgi birikimi, hem de ücretsiz! Şimdi otomobil tamir atölyeleri için çevrimiçi portalımıza kaydolun HELLA TECH WORLD.

02/18/2016
 
 
 
 
 
 
 
HELLA kalitesi anlamına gelir
Kalite bizim işimiz
daha fazlası için
HELLA kalite
 
10/17/2013