Güçlü Satış Sonrası Organizasyon
 

HELLA: SATIŞ SONRASI ORGANİZASYON VE SERVİSLERİN UZMAN ORTAĞI

Yedek parça pazarında HELLA markası, geniş ve cazip bir ürün çeşitliliğinin, profesyonel atölye donanımının ve birinci sınıf servislerin tek elden sunulması anlamına gelmektedir. Bu üç temel yetkinlik birlikte HELLA Parts, Tools, Services Konsepti'ni oluşturmaktadır.

En kaliteli ürünlerde olağanüstü pazar payına sahip rakipsiz parça çeşitliliği (Parts), otomotiv parçası toptancıları ve bağımsız atölyeler için yaklaşık 38.000 ürünü kapsamaktadır. Parça çeşitliliği, aydınlatma, frenler, elektrik, elektronik ve termal yönetim (Thermo Management) alanlarının yedek parçalarından, üniversal parçalarına kadar uzanmaktadır. Bu ürün yelpazesi, otomotiv üreticileri için orijinal HELLA parçalarını, kendi üretimi olan özel ticari ürünleri ve tanınmış parça üreticilerinin ürünlerini içermektedir. Bu tabloya göre biz, örneğin araca özgü aydınlatma alanında, bağımsız parça pazarında Avrupa'nın tamamındaki en büyük pazar payı ile 1 numarayız. Dünya genelinde, güçlü bir lojistik ağı sayesinde müşterilerimize optimum bir mal bulunurluğunu garanti etmekteyiz. Uygun çevrimiçi araçlar, elektronik sipariş, mal bulunurluk durumunu kontrol, sipariş takibi ya da şikayet işlemleri gibi hizmetlerle, zamandan ve paradan tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır.

Bunun dışında, kapsamlı bir atölye uzmanlığını da (Tools) tek elden sunmaktayız. Böylece, araç tanıma sisteminden, arıza teşhisine, yedek parça tanıtım sisteminden, siparişine kadar komple bir atölye sürecini en optimum şekilde destekleyebilmekte ve pazarda kendimizi veri, test cihazları, yedek parça, eğitim ve teknik yardım hattı konularında kapsamlı bir sağlayıcı olarak konumlandırabilmekteyiz. Bu sayede atölyelere hızlı ve güvenli bir bakım veya onarım yapma olanağı sunmaktayız.

Kapsamlı servis hizmetimiz (Services), teknik müşteri hizmetleri ve cazip satış desteği, atölye tasarımı ve profesyonel lojistik desteğiyle bu yelpazeyi tamamlamaktadır.

11/06/2013
 
 
 
Linkler
Satış sonrası organizasyon alanındaki geniş kapsamlı uzmanlığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.
Comprehensive aftermarket expertise
 
11/06/2013