Serwis techniczny
 
Serwis techniczny

Serwis techniczny

HELLA wspiera hurtownie i warsztaty samochodowe, oferując profesjonalne szkolenia, infolinię oraz informacje techniczne. Od specjalistów dla specjalistów. Nasi eksperci mają długoletnie oświadczenie oraz solidną wiedzę techniczną i służą pomocą przy każdej naprawie. Skorzystaj z naszego serwisu technicznego - na pewno się opłaca.

02/16/2017

Szkolenia techniczne

Bądź dobrze przygotowany - skorzystaj ze szkoleń technicznych firmy HELLA z zakresu oświetlenia, elektryki i elektroniki oraz zarządzania energią. Oferujemy szeroki wybór szkoleń dla różnych grup docelowych, w tym szkolenia techniczne, z zakresu produktów i sprzedaży oraz szkolenia online. Wszystkie kursy składają się w 30% z części teoretycznej i w 70% z części praktycznej. Dodatkowe informacje uzyskasz w serwisie HELLA TECH WORLD.

01/10/2017
 
 

Infolinia techniczna

Tutaj otrzymasz kompetentną odpowiedź na każde pytanie dotyczące diagnostyki, informacji technicznych i produktów. Nasi pracownicy mają doświadczenie techniczne i praktyczne oraz służą pomocą w rozwiązywaniu problemów, np. podczas montażu produktów lub problemów z systemem. Ponadto posiadają oni dane techniczne otrzymane bezpośrednio od producenta. Dodatkowe informacje uzyskasz w serwisie HELLA TECH WORLD.

01/10/2017
 
 

Informacje techniczne

Ponadto oferujemy specjalistyczną wiedzę techniczną z głównych dziedzin firmy HELLA, do których należą oświetlenie, elektronika, elektryka, systemy termiczne, układy hamulcowe i diagnostyka samochodowa.

W udostępnionych do pobrania dokumentach i broszurach oraz łatwych w obsłudze aplikacjach online pracownicy warsztatów znajdą pomoc w codziennej pracy oraz wiele praktycznych i przydatnych informacji:

  • ponad 1300 instrukcji diagnostyki i napraw do konkretnych modeli samochodów
  • informacje techniczne o produktach 
  • szkolenia online 
  • filmy i instrukcje techniczne 
  • instrukcje montażu itp.

Przydatna wiedza dla warsztatów samochodowych – całkowicie bezpłatnie!

Zarejestruj się teraz w naszym portalu internetowym dla warsztatów samochodowych HELLA TECH WORLD.

01/10/2017
 
 
 
 
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013