Materiały
eksploatacyjne
 
Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne są nieodzowne w każdym warsztacie - nasze zaplecze jest w nie znakomicie zaopatrzone. Gwarantujemy szybką i niezawodną realizację dostaw wszystkich materiałów, w tym bezpieczników, materiałów instalacyjnych, olejów, O-ringów, a po uzyskaniu zezwolenia urzędów antymonopolowych - także płynów hamulcowych i środków do czyszczenia hamulców HELLA Pagid.

11/03/2015

Materiały instalacyjne

Przewody, bezpieczniki, samoczynne wyłączniki nadmiarowe, końcówki zaciskowe (izolowane, bez izolacji, z izolacją kurczliwą), łączniki lutowane, tuleje wtykowe, obudowy wtyczek, koszulki termokurczliwe - u nas nie musisz niczego szukać, po prostu złóż zamówienie za jednym kliknięciem! W asortymencie materiałów instalacyjnych HELLA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w warsztacie do zabezpieczenia, łączenia i ochrony. Wszystko najwyższej jakości, ma się rozumieć.

Zobacz Katalog LightShow Materiały instalacyjne

11/21/2014
 
 

O-ringi

HELLA GUTMANN SOLUTIONS oferuje O-ringi zarówno w zestawach do najczęściej kupowanych marek samochodów, jak i uniwersalne do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i
rolniczych.

Zobacz Katalog internetowy HELLA

12/18/2019
 
 
 
 
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013