Elektryka
 
Elektryka

Bogaty asortyment układów elektrycznych

HELLA jako światowy partner przemysłu samochodowego posiada fachową wiedzę w zakresie systemów i procesów oraz bogate doświadczenie w produkcji wielkoseryjnej. Dzięki temu szybko wdrażamy innowacyjne pomysły w ekonomiczne i niezawodne produkty seryjne. Nasza paleta części elektrycznych jest wyjątkowa szeroka i sięga od sygnalizatorów dźwiękowych po pompki do spryskiwaczy.
Ciągle powiększamy i optymalizujemy naszą ofertę. Dlatego możemy zaoferować hurtowniom i warsztatom bogaty asortyment przekaźników i urządzeń przekaźnikowych.

02/16/2017

Przekaźniki, migacze i sterowniki

Zasada jest prosta, a zadanie duże - nasze przekaźniki, migacze i sterowniki muszą działać niezawodnie i służyć przez wiele lat. Trwałość i perfekcja do ostatniego szczegółu to niektóre z naszych mocnych stron. Dlatego oferujemy niezawodne produkty i jeden z najbogatszych w branży asortymentów, w którego skład wchodzą mini- i mikro-przekaźniki, przekaźniki wysokiej mocy, odłączające i półprzewodnikowe do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i transporterów. Ponadto oferujemy migacze w postaci jedno-, dwu- i trzyobwodowych przekaźników-przerywaczy do samochodów osobowych, transporterów, pojazdów użytkowych, rolnych i budowlanych. W naszej ofercie znajdują się także sterowniki czasowe, świateł ostrzegawczych i kierunkowskazów LED oraz przełączniki świateł. I oto jak z jednej zasady rodzi się mnóstwo możliwości technicznych.

Zobacz Katalog Nadbudowy komunalne i specjalne - Przekaźniki

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Przełączniki

HELLA oferuje szeroki wybór przełączników do każdego zadania: wyłączniki, przełączniki pociągowe do świateł awaryjnych i świateł stopu, wyłączniki świateł, alarmowe, przełączniki do szyb samochodowych, kierunkowskazów, ogrzewania, rozruchowe, zapłonowe, do systemu ostrzegawczego, wielofunkcyjne, rozłączające, nożne, do wind załadowczych, wciskane i suwakowe, do dmuchawy, drzwi, przechylne, kołyskowe, z żarówką, wkręcane, zaciskane, obrotowe, czarne i srebrne, gładkie i groszkowate. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do włączania i wyłączania - do wyboru, do koloru. Wszystkie przełączniki mają jednak jedną wspólną cechę - jakość marki HELLA.

Zobacz Katalog LightShow Przełączniki

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Rozruszniki i prądnice

HELLA oferuje ponad 2200 rozruszników i prądnic do ponad 15 000 zastosowań w samochodach osobowych, pojazdach rolniczych i budowlanych oraz ponad 10 000 zastosowań w pojazdach użytkowych.

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Prądnica-regulator

Prawidłowe napięcie pokładowe zależy od modelu pojazdu. Dlatego oferujemy szeroki wybór precyzyjnych i niezawodnych regulatorów prądnic do wielu modeli pojazdów. Nowoczesna technologia HELLA chroni elektronikę pokładową przed przepięciami i utrzymuje stały poziom naładowania akumulatora.

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Pompy płynu do spryskiwacza

Pompka do spryskiwacza jest jedną z mało widocznych, aczkolwiek istotnych funkcji bezpieczeństwa. Skutecznie dba o dobrą widoczność i odpowiednie ciśnienie płynu. Niemal nieodłączną cechą wszystkich pomp HELLA jest ich niezawodność podczas czyszczenia szyb, reflektorów, czy osłon rozpraszających. Dla nas dobra widoczność jest zawsze kwestią jakości.

Zobacz Katalog internetowy HELLA

Do HELLA VALUEFIT

02/16/2017
 
 

Elektryczne złącza wtykowe

2-3-4-5-7-13-15-biegunowe - tak, chodzi tu o elektryczne złącza wtykowe! Oferta firmy HELLA zawiera wszystko, czego potrzebujesz do łączenia: adaptery, przewody połączeniowe, wtyki testowe, systemy wtykowe do pojazdów specjalnych, gniazda wtykowe do reflektorów, skrętki połączeniowe, gniazda przyłączeniowe do przyczep, przetwornice napięcia, urządzenia do wyrównywania obciążeń, z nakrętkami złączkowymi, zamkami bagnetowymi, uszczelkami gumowymi, krótkie i ekstra krótkie, z metalu lub tworzywa sztucznego. HELLA przeobraża zwykłe części w specjalne rozwiązania - łatwe w montażu, sprawdzonej jakości, we wszystkich wariantach i niemal do wszystkich modelów specjalnych.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Akustyczne urządzenia sygnalizacyjne

Produkty bezpieczeństwa, które mówią same za siebie - klaksony i fanfary HELLA. Czy to pełnym, harmonicznym brzmieniem elektrycznych fanfar dwutonowych, czy też przeszywającym brzmieniem klaksonu - Twoi klienci zawsze zwrócą na siebie uwagę. Nasze urządzenia sygnalizacyjne, np. fanfary na sprężone powietrze, łączą w sobie technologię na najwyższym poziomie. Tu niezawodność i precyzja są widoczne w każdym calu - już od ponad 100 lat. Bo w firmie HELLA bezpieczeństwo ma długą tradycję.

Zobacz Katalog LightShow Akustyczne urządzenia sygnalizacyjne

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Klaksony i fanfary Mikrowitryna, aplikacja

11/16/2015
 
 
 
 
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013