Części
karoserii
 
Części karoserii

Części karoserii

Oświetlenie samochodowe HELLA ma największe pokrycie na wolnym rynku części, co daje nam pozycję lidera. Dzięki sile innowacji nasza oferta jest atrakcyjna również dla modeli objętościowych w przemyśle samochodowym. Dlatego stale powiększamy asortyment reflektorów głównych, lamp i oświetlenia wewnętrznego. Sprawdzona jakość oryginalnych części HELLA zapewnia bezpieczne działanie, dokładność pasowania i trwałość naszych produktów. Imponująca jest również nasza oferta lusterek samochodowych.

11/03/2015

Reflektory główne

Jasno jak za dnia - to dewiza, która od lat przyświeca nam w projektowaniu reflektorów. Dlatego nasze działania zawsze owocowały innowacyjnym oświetleniem, dzięki któremu jazda nocą lub w złych warunkach atmosferycznych stała się jeszcze bardziej bezpieczna: dynamiczne światła doświetlające zakręty, system aktywnego oświetlenia AFS, światła doświetlające łuki, halogeny, Xenon. Nasze produkty dają większe poczucie bezpieczeństwa każdemu kierowcy. Oferujemy szeroki wybór reflektorów samochodowych, uniwersalnych, dalekosiężnych i przeciwmgłowych. Dla Ciebie stawiamy kamienie milowe w rozwoju świateł samochodowych.

Zobacz Katalog części uniwersalnych Reflektory główne

Zobacz Katalog LightShow Reflektory główne

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Lampy

Komunikacja z prędkością światła. W ruchu drogowym kierowcy często porozumiewają się migając do siebie światłami. Niezawodne lampy HELLA są nieodzowne, aby utrzymać bezpieczeństwo na drodze. HELLA oferuje optymalne rozwiązania do każdego modelu pojazdu: od świateł tylnych i bocznych obrysowych, które uwidaczniają pozycję pojazdu, po światła stopu i kierunkowskazów, zapewniające bezpieczeństwo w płynnym ruchu drogowym, do świateł obrysowych, zwracających uwagę kierowców na wielkość pojazdu. I nawet jeśli optymalne rozwiązanie jest kwestią techniczną, w naszych katalogach internetowych znajdziesz szeroki wybór lamp żarówkowych i LED.

Zobacz Katalog części uniwersalnych Lampy

Zobacz Katalog LightShow Lampy

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Oświetlenie wewnętrzne

Gdy mówimy, że nie chcemy żadnych niejasności, mamy na myśli również wnętrze pojazdu. Dzięki wydajnym lampom wewnętrznym HELLA znajdziesz w samochodzie wszystko, czego szukasz nawet w samym środku nocy. W ofercie HELLA na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie, które zapewni Ci dobrą widoczność nawet na małej przestrzeni, np. lampy przezroczyste i wbudowane lub obracaną lampkę do czytania.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog LightShow

Zobacz Katalog internetowy HELLA

02/16/2017
 
 

Lusterka

Optymalne bezpieczeństwo z tyłu pojazdu. Nasz katalog internetowy zawiera atrakcyjną ofertę lusterek zewnętrznych do wszystkich samochodów ciężarowych, autobusów i transporterów. HELLA oferuje wszystko, co ułatwi Ci spojrzenie w tył: lusterka podgrzewane, regulowane elektrycznie lub szerokokątne zapewnią Ci lepszą widoczność, bezpieczną jazdę i bardziej precyzyjne manewry. Solidne i stabilne lusterka to optymalne rozwiązanie w codziennej, męczącej pracy. Bezpieczne spojrzenie w tył nie powinno zależeć od wieku pojazdu, dlatego u nas znajdziesz także lusterka do starszych modeli pojazdów.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog Nadbudowy komunalne i specjalne Lusterka

Zobacz Katalog internetowy HELLA

11/21/2014
 
 
 
 
 
 
 
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013