Akcesoria
 
Akcesoria

Akcesoria

HELLA to kompetentny partner również w zakresie akcesoriów. Nasza wiedza od wielu lat znajduje wyraz w najróżniejszych, innowacyjnych rozwiązaniach. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców oświetlenia samochodowego na rynku. Oferujemy reflektory dodatkowe, robocze, do jazdy wstecz lub w dzień, lampy sygnałowe i wewnętrzne, a także światła obrysowe i obrysowe boczne, w których coraz częstsze zastosowanie znajduje wysokowydajna technologia LED.

11/03/2015

Dodatkowe reflektory

Więcej światła? Ależ jak najbardziej! Chcesz mieć dobrą widoczność również przy złej pogodzie? Ze względu na wysoką wydajność świetlną nasze reflektory dodatkowe są absolutnym hitem sprzedaży. Dlatego stale je rozwijamy, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze:

  • Reflektory dalekosiężne do optymalnego oświetlenia drogi
  • Reflektory przeciwmgłowe do szerokiego oświetlenia bliskiego pola

Tego nie da się przeoczyć - dzięki światłu pozycyjnemu dodatkowe reflektory HELLA dają jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Ten niezwykły kawałek nowej technologii jest wyjątkowo wytrzymały i odporny. Dodatkowe reflektory HELLA są dostępne w wersji halogenowej, Xenon oraz LED i zapewniają optymalne oświetlenie oraz długą trwałość. Całą ofertę reflektorów znajdziesz także w naszym katalogu internetowym.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog internetowy HELLA

Zobacz Narzędzie Eliver

Przejdź do mikrowitryny Samochód terenowy

Przejdź do mikrowitryny Samochód ciężarowy

02/16/2017
 
 

Światła do jazdy dziennej

Czy przyszło Ci kiedyś na myśl, że i Ty możesz wyznaczyć nowe trendy w projektowaniu i wzornictwie? Nam tak. W światłach do jazdy dziennej HELLA po prostu wszystko się zgadza: zaawansowane technologie, niskie zużycie energii oraz łatwy i elastyczny montaż. Nasze światła do jazdy w dzień zawsze przyciągają wzrok innych, niezależnie od tego, czy zamontowane są w prosty, czy wyszukany sposób. To jeszcze nie koniec - optymalne rozwiązanie znajdziesz dla siebie w katalogu internetowym za jednym kliknięciem.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Przejdź do mikrowitryny Światła do jazdy w dzień

08/09/2016
 
 

Optyczne systemy ostrzegawcze i lampy sygnałowe

W praktyce liczy się jakość. HELLA oferuje optyczne systemy ostrzegawcze serii OWS, belki ostrzegawcze serii RTK oraz lampy sygnałowe, ostrzegawcze i błyskowe. Konsekwentnie realizujemy naszą wizję łączenia nowoczesnych technologii z wyjątkową wytrzymałością. Wynikiem naszych działań są wysokiej jakości technologie Xenon i LED oraz zaawansowana technologia wirującego zwierciadła, odporna nawet na najcięższe warunki drogowe. Dzięki lampom HELLA na pewno zauważą Cię inni kierowcy.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog internetowy HELLA

Zobacz Narzędzie Eliver

02/16/2017
 
 

Reflektory robocze

Dobre oświetlenie to podstawa. Dlatego reflektory robocze HELLA są zawsze pierwszym wyborem dla każdego, kto chce:

  • oświetlić duży obszar ziemi podczas pracy w polu.
  • zapewnić optymalne oświetlenie bliskiego pola, dalekosiężne oświetlenie na placu budowy lub podczas manewrowania na podwórzu.

Popraw swoją zdolność koncentracji w prosty sposób - zapewnij sobie doskonałą widoczność w miejscu pracy. Dzięki technologii halogenowej, LED i Xenon możesz precyzyjnie prowadzić maszyny nawet w ciemności. Taka inwestycja na pewno się opłaca.

Informacje o produktach i technologiach

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Przejdź do mikrowitryny Samochód ciężarowy

Zobacz Narzędzie Eliver

Do HELLA VALUEFIT

08/09/2016
 
 

Zmiana reflektorów

Jasno jak za dnia - to dewiza, którą kierujemy się na co dzień przy projektowaniu reflektorów. Dlatego nasze działania zawsze owocowały innowacyjnym oświetleniem, dzięki któremu jazda nocą lub w złych warunkach atmosferycznych jest teraz jeszcze bardziej bezpieczna. Wybierz nową technologię Celis, światła mijania Xenon lub dynamiczne światła doświetlające zakręty. Nasze produkty doposażeniowe dają większe bezpieczeństwo każdemu kierowcy. Poza tym znacznie poprawiają i odświeżają wygląd pojazdu.

Zobacz Katalog części uniwersalnych

Zobacz Katalog internetowy HELLA

Przejdź do mikrowitryny Tuning

02/16/2017
 
 
 
 
 
 
 
HELLA VALUEFIT

Tutaj znajdziesz wszystkie ważne informacje o produktach HELLA VALUEFIT: sprawdzona jakość w dobrej cenie.

HELLA VALUEFIT
 
05/03/2016
HELLA TECH WORLD dla warsztatów samochodowych

Skorzystaj z serwisu HELLA TECH WORLD! Oferujemy aktualne informacje techniczne oraz praktyczne porady, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla warsztatów samochodowych.

Przejdź do HELLA TECH WORLD
HELLA TECH WORLD
 
04/15/2013
Eliver

Przetestuj światła robocze online!
więcej

Eliver
 
11/16/2015