Elektrická instalace / elektronika
Vhodné výrobky pro každé použití v zemědělství.
Elektrická instalace / elektronika

Bez nich nefunguje nic – elektrické a elektronické výrobky společnosti HELLA

Elektrické a elektronické výrobky společnosti HELLA se starají o to, aby se dalo bez problémů a snadno pracovat i s těžkými vozidly a stroji. Zde se můžete interaktivní formou seznámit s jednotlivými elektrickými výrobky společnosti HELLA a vyhledat si přímo podrobné informace o jednotlivých výrobcích.

02/22/2016
Kliknutím na tento odkaz si zobrazíte další informace o elektronických výrobcích společnosti HELLA pro zemědělská vozidla.
Ostřikovací systémy Akustická signální zařízení Modulové spínače Spínače Senzorika Řídicí jednotky
Elektrika/elektronika

Ostřikovací systémy

S vývojem a výrobou čerpadel pro ostřikovače určených pro automobilový průmysl má společnost HELLA víc než 40letou praxi a nabízí výrobky se stejně vysokou kvalitou jako originální díly made in Germany. Široký program s různými konektory, výkony a objemy nabízí ten správný výrobek pro jakékoli použití v zemědělských vozidlech od čerpadel do ostřikovačů přes nádržky na vodu až po hladinové senzory.

Akustická signální zařízení

Akustická signální zařízení

Při práci s těžkými vozidly a stroji v zemědělství a lesnictví je bezpečnost velmi důležitá. Ostatní účastníky provozu je mimo jiné třeba včas a především zřetelně varovat před blížícími se nebo couvajícími vozidly, a to nejen vizuálně, ale také akusticky. Akustická signální zařízení pro nejrůznější vozidla vyvíjí a vyrábí společnost HELLA už téměř 100 let. Sortiment zahrnuje signální houkačky, výkonné houkačky, elektrické dvojhlasné fanfáry a fanfáry ovládané kompresorem, resp. stlačeným vzduchem. Obsahuje tak vhodné zařízení do každé situace.

Modulové spínače

Na webu www.hella.com/switch si můžete sestavit vlastní modulový spínač. Na výběr máte různé funkce spínání a 500 různých osvětlených logických symbolů. Můžete také volit mezi spínači do interiéru a venkovními spínači. Pro zemědělské a lesnické stroje doporučujeme novou vodotěsnou řadu 3100. Splňuje přísné požadavky stupně krytí IP 68.

Spínače

Vozidla a pracovní stroje používané v zemědělství a lesnictví jsou zpravidla velmi drahá. Krádež tak může snadno způsobit značnou finanční škodu, a to nejen v důsledku výpadků. Společnost HELLA proto vyvinula elektronický imobilizér, který ztěžuje zlodějům krádež vozidla. Pokud je imobilizér HELLA aktivovaný, přeruší podle nastavení jednu, dvě, nebo i tři důležité řídicí jednotky, například startér, zapalování a palivové čerpadlo. Imobilizér HELLA získal certifikaci německého Spolkového úřadu pro silniční dopravu a je plně integrován do systémů vozidla. Proto ho není zvenku vidět.
Myslete i na to, že společnost HELLA nabízí také další spínače, například spínače baterie, zapalování nebo dveřních kontaktů.

Senzorika

Senzorika

Inteligentní bateriový senzor (IBS) informuje o aktuálním stavu napájení a umožňuje plánovat spotřebu a rezervu elektřiny. Aby bylo možné využívat energii z palubní baterie šetrně, je třeba znát nejen stav dobití baterie, ale také její stárnutí a případné změny. Podle studie ADAC jsou slabé baterie příčinou výpadku vozidla ve víc než 50 % případů. Kromě toho nabízí HELLA i další výrobky jako senzory pedálů, hladiny oleje nebo senzory deště a světla.

Řídicí jednotky

Řídicí jednotky

Řídicí jednotka motoru je jednou z nejdůležitějších řídicích jednotek ve vozidle. Provádí výpočty, které jsou nezbytné pro provoz motoru ve vozidle. Odpovídající výrobky najdete v katalozích HELLA.

Radio_Transmitter_System_Highlights_HELLA

Rádiový řídicí systém HELLA umožňuje řidiči pohodlné odemykání kabinových dveří. Na přání zákazníka je možné ho vybavit jedním, nebo dvěma tlačítky. Robustní design byl vyvinut speciálně pro používání u zemědělských strojů. Přídavná řídicí jednotka až se čtyřmi výstupními signály navíc umožňuje ovládat světla, například funkci Coming Home. S pomocí rádiového řídicího systému lze bez problému aktivovat blikací světla a otevírat a zamykat kryty na vozidle, například kryt motoru nebo kryty přihrádek na nástroje.

Na přání zákazníka je možný i individuální design, například umístění vlastních emblémů.

Rádiový řídicí systém HELLA se v současné době nachází ve fázi vývoje. Na žádost poskytujeme vzorky.

02/22/2016
HELLA nabízí různí konektory do zemědělských strojů

Pro použití v zemědělských strojích, například kombajnech nebo traktorech, se hodí zejména velmi robustní dvou, sedmi a třináctipólové konektorové systémy s různými typy konektorů. K nim nabízí HELLA odpovídající kabeláž, a to i jako metrové zboží. Podívejte se do brožury Elektrická instalace vozidla.

HELLA nabízí v sortimentu instalačního materiálu široký výběr výrobků

Montáž konektorů SUPERSEAL probíhá v několika krocích a vyžaduje maximální přesnost. Výsledkem je absolutně spolehlivé napájení. Zde jsou konektory použity k zapojení pracovního reflektoru HELLA Flat Beam 500 LED na vnitřní straně kontrolního poklopu na kombajnu. Konektory SUPERSEAL jsou dělané do extrémních povětrnostních podmínek. Odolávají vodě, soli, ozónu, benzinu, naftě, motorovému oleji i brzdové kapalině. Kufr se sortimentem SUPERSEAL od společnosti HELLA obsahuje různé nářadí a výběr nasazovacích pouzder, kolíkových a zdířkových kontaktů, těsnění jednotlivých vodičů a záslepek.

Další výrobky ze sortimentu instalačního materiálu HELLA najdete v brožuře Elektrická instalace vozidla.

  • Print
Konfigurátor modulových spínačů
Nakonfigurujte si vlastní modulový spínač

Nakonfigurujte si vlastní modulový spínač.

Online nástroj pro výběr houkaček a fanfár
Vyhledejte si vhodnou houkačku na traktor nebo kombajn

Vyhledejte si vhodnou houkačku na traktor nebo kombajn.

Mobilní aplikace Horns
Vyhledejte si v mobilní aplikaci vhodnou houkačku na traktor nebo kombajn.

Vyhledejte si vhodnou houkačku na traktor nebo kombajn – z mobilního zařízení v bezplatné mobilní aplikaci.