Technologie osvětlení
Vhodné výrobky pro každé použití v zemědělství.
Technologie osvětlení

Technologie osvětlení HELLA pro každé použití

Aby mohl každý uživatel ve své konkrétní oblasti použití docílit optimálního poměru ceny a výkonu, nabízí HELLA velký sortiment pracovních světlometů s nejrůznějšími technologiemi od halogenů přes xenony až po nejmodernější provedení s LED diodami.
V následující části najdete přehled vlastností jednotlivých technologií. Podrobné informace najdete v naší brožuře Pracovní světlomety. A s naším nástrojem ELIVER pro srovnání světel můžete kliknutím myší porovnávat různá řešení osvětlení v reálných podmínkách.

03/03/2016
Our halogen spotlights for your agricultural machinery.
More safety for work in the field with halogen headlamps.
Detect obstacles on time - with halogen headlights.
LED work lights always ensure outstanding visibility.

Osvědčená a propracovaná technologie halogenových světlometů s klasickými žárovkami H3 nebo s modernějšími typy H9/HB3 nabízí kvalitní silné osvětlení při nízkých pořizovacích nákladech. Barva světla 2 500 kelvinů (H3), resp. 3 200 kelvinů (H9/HB3) umožňuje dobré osvětlení pracovního prostoru. Světlomety se žárovkami H9/HB3 mají ale i další výhody. Přímý přístup zvenku umožňuje snadnou výměnu žárovky bez otevírání pouzdra světlometu. Funkční, robustní a cenově výhodné – halogenové světlomety HELLA jsou optimální volbou pro uživatele, kteří si hlídají náklady, ale zároveň se nechtějí vzdát kvality značky HELLA, na kterou jsou zvyklí.

02/22/2016

Bez xenonové technologie si dnes vývoj pracovních světlometů už ani nelze představit. A to právem, neboť její výhody oproti halogenové technologii jsou neoddiskutovatelné.  Osvětlení pracovního prostoru je výrazně větší a jasnější, což znamená také vyšší bezpečnost. Barva světla přibl. 4 150 kelvinů, podobná dennímu světlu, zaručuje neměnné dobré světelné podmínky bez únavy očí. V kombinaci s dlouhou životností, nízkým příkonem a vysokou spolehlivostí díky použití světelných oblouků odolných proti nárazům tak jsou xenonové pracovní světlomety tou nejlepší volbou ve všech oblastech použití, kde musí kvalita osvětlení splňovat mimořádně vysoké požadavky.

02/22/2016

Poslední novinky v LED technologii pro pracovní světlomety už pokročily tak daleko, že ve světelném výkonu dokonce předčí i xenonové světlomety. LED diody navíc nabízejí vysokou barevnou teplotu kolem 6 000 kelvinů, což zaručuje osvětlení podobné dennímu světlu. Pokud pracujete za takových podmínek osvětlení, šetříte si oči a čelíte déle únavě. Vedle vysokého světelného výkonu mají LED diody ale ještě mnoho dalších výhod. Jsou prakticky bezúdržbové a mají extrémně dlouhou životnost. Jsou mimořádně robustní a 100% vodotěsné a prachotěsné. Ve srovnání s xenonovými světlomety mají ještě nižší spotřebu, a proto jsou mimořádně energeticky úsporné. A protože jsou navíc kompaktní, otevírají se dosud nevídané možnosti, pokud jde o design světlometu.

02/22/2016
  • Print
BROŽURA PRACOVNÍ SVĚTLOMETY HELLA
Obrázek

Všechny informace a podrobné údaje o pracovních světlometech HELLA.

ELIVER
Výstražné majáky v interaktivní podobě – nástroj Eliver!
Srovnání technologií a dosahu osvětlení – tady najdete ten správný pracovní světlomet nebo výstražný maják.