HELLATHON III. je tady – registrace spuštěna
06-10-2023

HELLATHON III. je tady – registrace spuštěna

Chcete si vyzkoušet hackování zadní skupinové svítilny reálného vozu, programování za pomocí AI nebo raději budete konstruovat držák světla na jízdní kolo? Výběr tématu necháme na vás. Jedno ale víme! Již třetí ročník HELLAHONu je tady a máte se na co těšit. Zaměstnance společnosti HELLA si pro vás opět připravili 5 technických zadání a vy budete mít 24 (VŠ) nebo 12 (SŠ) hodin na jejich splnění.

Sestavte tým nebo do toho jděte sami. Posouvejte vaše limity. Ochutnejte, jaké je to být alespoň na chvíli součástí HELLA.

Od pátku 24. do soboty 25. listopadu 2023 se Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci stane dějištěm naší soutěže a vaše týmy se budou muset vypořádat nejen se samotným zadáním a jeho zpracováním, ale také s únavou. Vítěze soutěže HELLATHON II. vybere odborná porota složená z expertů společnosti FORVIA HELLA a zástupců škol a mezi výherce pak rozdáme ceny v hodnotě více než 80 000 Kč.

Ještě váháte? Tohle video vás přesvědčí, že u toho nesmíte chybět: https://youtu.be/XD4N3CPBnfk?feature=shared

 

O HELLA

 

HELLA je mezinárodně uznávaný dodavatel automobilového průmyslu působící pod zastřešující značkou FORVIA. V rámci této skupiny HELLA stojí za vysoce výkonnou osvětlovací technikou a automobilovou elektronikou. Společnost zároveň prostřednictvím své obchodní skupiny Lifecycle Solutions pokrývá široké portfolio služeb a produktů pro obchod s náhradními díly i pro výrobce vozidel pro speciální účely. HELLA má přibližně 36 000 zaměstnanců na více než 125 lokacích po celém světě.

V České republice se zaměřujeme na vývoj a výrobu předních světlometů a zadních skupinových svítilen a elektroniky do automobilů nejprestižnějších světových automobilek. V současné době máme více než 3200 zaměstnanců v 5 lokalitách.
 

O FORVIA

FORVIA vznikla spojením technologie a průmyslové vyspělosti společností Faurecia a HELLA. S více než 290 průmyslovými areály a 76 R&D centry, 157 000 lidmi, včetně více než 15 000 R&D inženýrů ve více než 40 zemích, FORVIA poskytuje jedinečný a komplexní přístup k automobilovým výzvám dneška i zítřka. FORVIA se skládá ze 6 obchodních skupin a silného IP portfolia s více než 14 000 patenty a zaměřuje se na to stát se preferovaným inovačním a integračním partnerem pro OEMS po celém světě. FORVIA si klade za cíl být tvůrcem změny, který se zavázal předvídat a uskutečňovat transformaci mobility.