Strona główna
 
Dzięki systemowi HELLA VALUEFIT zawsze znajdziesz właściwą część zamienną w niezawodnej jakości HELLA!
 
HELLA VALUEFIT

HELLA VALUEFIT: Gwarancja jakości. Dobra cena.

02/24/2016
Odkryj system HELLA VALUEFIT – gwarancja jakości w dobrej cenie!
02/24/2016
System HELLA VALUEFIT to oferowany przez firmę HELLA konkretny asortyment produktów, przystosowany wyłącznie do wymagań klientów w segmencie niezależnego handlu częściami zamiennymi: produkty tej marki zapewniają niezawodną jakość w rynkowej cenie. Firma HELLA łączy w tym systemie gromadzoną przez dziesięciolecia wiedzę techniczną z unikalnymi kompetencjami handlowymi. Rezultat: wszystkie części zamienne spełniają obowiązujące specyfikacje techniczne, są bezpieczne i niezawodne oraz umożliwiają niedrogie naprawy. I to bez rezygnacji z ważnych świadczeń serwisowych. Produkty marki HELLA VALUEFIT zapewniają prawdziwą wartość dodaną. Kupuj gwarancję jakości w dobrej cenie – i korzystaj z serwisu firmy HELLA.
02/24/2016

Grupy docelowe

Program HELLA VALUEFIT obejmuje produkty przeznaczone dla grup docelowych maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz ciężarówki i przyczepy.

02/24/2016
 
 

Grupy produktów

1
01/07/2016
 
 

Identyfikacja produktów

Produkty HELLA VAULEFIT rozpoznasz na pierwszy rzut oka – po nowej, zredukowanej optyce!

W systemie TecDoc bardzo łatwo rozpoznasz produkty z systemu HELLA VALUEFIT po dodatku „VALUEFIT“ za oznaczeniem produktu. W ten sposób na pierwszy rzut oka rozróżnisz potrzebne części zamienne od części HELLA OE. Produkty HELLA VALUEFIT można też szybko i jednoznacznie zidentyfikować dzięki specjalnej optyce opakowań: na zredukowanych opakowaniach znajduje się widoczne logo HELLA VALUEFIT, po którym od razu poznasz, że masz do czynienia z produktem HELLA VALUEFIT - czyli z gwarancją jakości w dobrej cenie.
Również identyfikator produktu w różnych publikacjach jednoznacznie wskazuje na to, że oznakowany nim wyrób należy do programu HELLA VALUEFIT.

 

02/24/2016
 
 
 
 
  • Drucken
 
 
HELLA VALUEFIT

Reflektory robocze HELLA VALUEFIT - przegląd.

Picture
 
Mikrostrona Agriculture
Poznaj kompetencje firmy HELLA w zakresie pojazdów rolniczych.
Picture
 
Mikrostrona Truck
Mocne produkty HELLA dla mocnych pojazdów – na naszej mikrostronie
Picture