Strona główna
Dzięki systemowi HELLA VALUEFIT zawsze znajdziesz właściwą część zamienną w niezawodnej jakości HELLA!
HELLA VALUEFIT

HELLA VALUEFIT: Gwarancja jakości. Dobra cena.

02/24/2016
Odkryj system HELLA VALUEFIT – gwarancja jakości w dobrej cenie!
System HELLA VALUEFIT to oferowany przez firmę HELLA konkretny asortyment produktów, przystosowany wyłącznie do wymagań klientów w segmencie niezależnego handlu częściami zamiennymi: produkty tej marki zapewniają niezawodną jakość w rynkowej cenie. Firma HELLA łączy w tym systemie gromadzoną przez dziesięciolecia wiedzę techniczną z unikalnymi kompetencjami handlowymi. Rezultat: wszystkie części zamienne spełniają obowiązujące specyfikacje techniczne, są bezpieczne i niezawodne oraz umożliwiają niedrogie naprawy. I to bez rezygnacji z ważnych świadczeń serwisowych. Produkty marki HELLA VALUEFIT zapewniają prawdziwą wartość dodaną. Kupuj gwarancję jakości w dobrej cenie – i korzystaj z serwisu firmy HELLA.
02/24/2016

Program HELLA VALUEFIT obejmuje produkty przeznaczone dla grup docelowych maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz ciężarówki i przyczepy.

02/24/2016
Produkty HELLA VAULEFIT rozpoznasz na pierwszy rzut oka – po nowej, zredukowanej optyce!

W systemie TecDoc bardzo łatwo rozpoznasz produkty z systemu HELLA VALUEFIT po dodatku „VALUEFIT“ za oznaczeniem produktu. W ten sposób na pierwszy rzut oka rozróżnisz potrzebne części zamienne od części HELLA OE. Produkty HELLA VALUEFIT można też szybko i jednoznacznie zidentyfikować dzięki specjalnej optyce opakowań: na zredukowanych opakowaniach znajduje się widoczne logo HELLA VALUEFIT, po którym od razu poznasz, że masz do czynienia z produktem HELLA VALUEFIT - czyli z gwarancją jakości w dobrej cenie.
Również identyfikator produktu w różnych publikacjach jednoznacznie wskazuje na to, że oznakowany nim wyrób należy do programu HELLA VALUEFIT.

 

  • Drucken
 
HELLA VALUEFIT
Picture

Reflektory robocze HELLA VALUEFIT - przegląd.

Mikrostrona Agriculture
Picture
Poznaj kompetencje firmy HELLA w zakresie pojazdów rolniczych.
Mikrostrona Truck
Picture
Mocne produkty HELLA dla mocnych pojazdów – na naszej mikrostronie
NextPage.Template.Name: