Yardımcı farlar
Üstbilgi
Yardımcı farlar

HELLA'nın ilave farları: Daha fazla ışık için.

HELLA'nın ticari araçlar için olan ilave farları, daha fazlasını sunar: Her türlü sürüş durumunda her bakımdan iyi bir görüş için daha fazla ışık. Bununla birlikte tüm trafik katılımcıları için daha fazla güvenlik. İkna edici HELLA kalitesi ve en modern teknolojilerin kullanılması, tüm ürünlerin ortak özelliğidir. Kendini kanıtlamış olan standart çözümler, güçlü Xenon teknolojisi veya yenilikçi LED teknolojisi olsun: Kamyon gereklilikleri için özel olarak uyarlanmış olan ve sürekli olarak geliştirilmeye devam edilen HELLA far serileri, her türlü kullanım durumu için en uygun çözümü sunar. Güvenebileceğiniz bir ışık.

04/15/2016

  • Yenilikçi yardımcı far LED Light Bar 350

Yuvarlak yardımcı farlara gerçek bir alternatif: Bu HELLA'nın LED Light Bar 350 mm adlı ürünü; ışık şeridi formatındaki ilk LED uzun huzmeli far. Alçak yapı yükseklikleri ve düşük ağırlıkları sayesinde, çok sayıda montaj pozisyonuna, örneğin kamyonların tavanına montaj için uygundur. Özel kanatlı bir konstrüksiyona sahip yenilikçi plastik gövde, sadece çok sağlam olmakla kalmayıp, aynı zamanda ısıyı da kolaylıkla iletmektedir. On iki adet uzun ömürlü yüksek performanslı LED, çoklu voltaj özellikli ışık şeridine güçlü bir ışık performansı sağlamakta ve bunu yalnızca 25 Watt'lık enerji verimli bir güç tüketimiyle gerçekleştirmektedir.
Kolay montaj da etkileyici bir özelliktir: Light Bar 350 mm, kısa sürede ve küçük bir çabayla monte edilmektedir.

 

07/27/2016
  • Yenilikçi yardımcı far LED Light Bar 350

Luminator LED, kendini kanıtlamış olan HELLA Luminator ailesinin % 100 LED teknolojisine sahip olan ilk üyesidir. Bunun anlamı da: Bundan böyle asla ampul değiştirmenize gerek yok ve ayrıca yüksek bir kesinti güvenliği sunulur. Özel olarak geliştirilen High-Boost reflektörleri ve entegre edilmiş olan pozisyon lambası, ideal ışık veriminin yanı sıra her durumda dikkat çeken bir ışık tasarımı sunar. Bilgisayarla optimize edilmiş ince ayar sayesinde, yüksek performanslı LED'ler araç yolunun eşit oranlı, ideal bir biçimde aydınlatılmasını sağlarlar. Sürücü için avantajlar: Daha fazla güvenlik ve daha az yorgunluk belirtileri. Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra Luminator LED her şeyden önce: Gerçek bir HELLA Luminator - sağlam, yüksek kaliteli işlenmiş ve güvenilir made in Germany bir kaliteli üründür.

Luminator LED, Ref. 40

Luminator LED, Ref. 50

07/27/2016
  • Kamyon Luminator LED

Ağır vasıtalar için gerçek anlamda profesyonel olan bir ilave far, çok sayıda özelliği bir araya getirmelidir: En uygun seviyede ışık performansı, azami güvenilirlik ve ideal olarak güçlü bir tasarım. Size iyi bir haberimiz var: HELLA Rallye 3003 bütün bu özelliklere sahiptir. Çok hafif, korozyona karşı dayanıklı ve sağlam bir plastik gövde içerisinde High-Boost reflektörler, bilgisayar optimizasyonlu ince ampul ayarı ve serbest alan teknolojisi ile her durumda en iyi görüş koşullarını sağlayan güçlü bir teknoloji bulunmaktadır. Gerçek anlamda öne çıkan bir özellik ise entegre edilmiş olan CELIS pozisyon lambasıdır. LED fiber optik kablo tabanlı bu büyük, halka biçimindeki pozisyon lambası, oldukça belirgin, karıştırma imkanı olmayan bir gece tasarımı oluşturmaktadır. Lambanın aracın çatısına monte edilmesiyle araç büyük mesafelerden de algılanır. Hem güvenlik hem de görünüm için bir artı.

07/27/2016
  • Kamyon Rallye 3003 Celis

En uygun yol aydınlatmasına sahip güçlü ışık performansı, sağlam yapı şekli ve buna ilave olarak dikkat çekici bir gece tasarımı: LED pozisyon lambalı HELLA Rallye 3003, dairenin karesini oluşturmaktadır ve her kamyon sürücüsü için bir artıdır. Kendini kanıtlamış halojen teknolojisine sahip olan bu ilave far, bilgisayar optimizasyonlu High-Boost reflektörleri ile yolun eşit ve ideal bir şekilde aydınlatılmasını ve bu sayede daha iyi bir görüş ve daha fazla güvenlik sağlamaktadır. 6 yüksek performanslı LED'e sahip olan LED pozisyon lambası, ideal bir ilavedir ve diğer trafik katılımcılarının görülebilirliğini arttırmanın yanı sıra görünüm açısından vurgular oluşturmaktadır. Gerçek bir HELLA ürünü!

07/27/2016
  • Kamyon LED-PO Rallye 3003

HELLA Jumbo 320: Büyük araçlar için büyük bir far. LED pozisyon lambalı bu yardımcı far, yalnızca dışarıdan heybetli bir izlenim bırakmakla kalmıyor, aksine teknik özellikleri ve malzeme özellikleriyle de etkilemeyi biliyor. Gövdeler sağlam plastikten oluşmaktadır. Özel olarak dikdörtgen biçim için geliştirilen High-Boost reflektörler ve kullanılan Xenon teknolojisi, maksimum ışık verimi sağlamaktadır. 6 adet yüksek performanslı LED'e sahip ilave LED pozisyon lambası, aracın çok daha iyi görülmesini sağlar ve böylece iyi bir görünüme sahip olmanın yanı sıra ek güvenlik sağlar.

07/27/2016
  • Kamyon LED-PO Jumbo 320
  • Print
Çarpıcı olarak farklı
Picture

LED Işık Barası 470 Tekli İkiz - araç üzerine merkezi montaj için

ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER
ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER
HELLA hizmet demektir: Çevrimiçi hizmetlerimiz hakkında komple bir genel bakışı burada bulabilirsiniz Çevrimiçi araçlar ve kataloglar.
Bir kamyon sürücüsü müsünüz?
ELIVER
Eliver tanıtımı

HELLA'nın çalışma farlarını, ilave farlarını ve ikaz lambalarını etkileşimli bir şekilde karşılaştırın

Ampul konfigüratörü
Ampul konfigüratörü
Her araç için en uygun ampul:: HELLA ampul konfigüratörü ile.