Ürünler
Kamyon
Ürünler
Kamyonlar ürün programı
Ana far grubu Gündüz sürüş farı EasyConn Yan işaret Yan işaret lambaları Geri vites farı Yardımcı farlar Çalışma farları İkaz lambaları İç aydınlatmalar Spiral bağlantı kabloları Akıllı akü sensörü Sıcaklık Yönetimi (Thermo Management) Silecek lastikleri Kornalar ve havalı kornalar Marş motorları ve alternatörler Ampuller Gabari işaret lambaları Plaka lambası Kuyruk lambaları

Kamyonlar için ürün yelpazesi. Profesyoneller için eksiksiz donanım.

HELLA, kamyonlar ve römorklar için özellikle bayilerin ve araç servislerinin yararlandığı geniş bir ürün programı sunar. Çünkü HELLA ürünleri en yüksek kalite taleplerini yerine getirir ve mutlak yerleştirme hassasiyeti ile öne çıkar – Bunlar müşterilerinize de sunabileceğiniz avantajlardır. Ürün programı, klasik Aydınlatma Ürünleri'nin yanı sıra güçlü Sıcaklık Yönetim Çözümleri'ni de kapsamaktadır. Elektrik ve Elektronik Ürünleri'miz, bu alandaki geniş talep yelpazesini tamamlamaktadır. Unutmadan: Araç servisleri için onların başarısına değerli bir destek sağlayan profesyonel Takımlar'ımız. Akıllı ürün yönetimimiz, Avrupa genelinde güvenebileceğiniz ideal bir parça mevcudiyeti sunar. Özel servis araçları, her zaman konforlu bir şekilde ve zaman kaybı olmadan doğru parçaları bulmanıza yardımcı olur.

04/15/2016
  • Print
ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER
ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER
HELLA hizmet demektir: Çevrimiçi hizmetlerimiz hakkında komple bir genel bakışı burada bulabilirsiniz Çevrimiçi araçlar ve kataloglar.
SOE römork
Kamyon tanıtımı: HELLA'nın römork uzmanlığı

Üreticiler için HELLA'nın römork uzmanlığı: Şimdi bilgi alın!