Elektrik/Elektronik
Kamyon
Elektrik

HELLA tarafından sunulan elektrik ve elektronik ürünleri: Büyük bir etkiye sahip küçük parçalar

İster verimli enerji yönetimi ister sürüş esnasında güvenlik olsun - Ticari araçlar için elektrik ve elektronik çözümleri alanında geniş kapsamlı bir uzman ortağınız olarak HELLA'yı tanıyın!

09/27/2018

  • Helix bağlantı kablosu

Spiral bağlantı kabloları, sürüş modunda römorklar ve yarı römorklar ile kamyon ve römork arasındaki elektrik, aydınlatma ve fren bağlantısını kurar ve bu nedenle güvenlik açısından önem taşıyan parçalar arasındadır. Bu nedenle bu ürünlerde kalite, yük uygulanabilirlik ve uzun ömürlülük önemli ön koşullardır. HELLA'nın spiral bağlantı kabloları ile birçok ticari araç üreticisi tarafından orijinal ekipman olarak kullanılan OE kalitesine sahip olabilirsiniz. Bu kablolar, azami olarak dört metre çalışma uzunluğuna sahiptir ve bu sayede neredeyse her türlü uygulama için uygundur. ABS, EBS ve 15 kutuplu spiral bağlantı kablolarının fişleri, ADR/GGVSE onaylıdır. Bunlar, ek olarak bükülmeye karşı koruyucu manşonlara sahiptir. Bu kablolar, isteğe bağlı olarak Hytrel veya poliüretan kablo kılıfı ile sunulmaktadır.

09/27/2018
  • Helix bağlantı kablosu

Fiş bağlantıları, sigortalar veya kablo uçları ve diğer tesisat malzemeleri: Araç elektrik tesisatı alanındaki kapsamlı HELLA ürün portföyü, neredeyse tüm talepleri karşılamaktadır.

Ticari araç ortamında güvenilir bir şekilde işlev gören fiş bağlantıları, özel bir öneme sahiptir. Yüksek kaliteli malzemelerin ve en yeni işleme tekniklerinin kullanılmasıyla, HELLA fiş bağlantıları en zor kullanım koşullarına bile dayanmaktadır. Ağır vasıtalarda kullanım için çok sağlam ve çeşitli bağlantılarla donatılmış olan, 2 ila 12 kutuplu "DT Serisi" DEUTSCH fiş sistemleri özellikle uygundur.

Sigortaların seçiminde de kaliteye odaklanmak önemlidir, çünkü bu bileşenler araç elektrik sisteminin güvenli bir şekilde çalışması açısından belirleyici bir öneme sahiptir. HELLA, aralarında ağır vasıta sektöründe sıkça kullanılan çok sayıda sağlam, şerit ve yaprak sigortanın da bulunduğu yaklaşık 1.100 ürünle, sigorta ve tesisat malzemeleri bakımından en büyük ürün çeşitliliklerinden birine sahiptir. Araç Tesisatı Broşürü'müz, fiş bağlantılarına ve sigortalara ilişkin ürün yelpazemize komple bir genel bakış sunmaktadır.  Bu broşürde aynı zamanda, aralarında özellikle ticari araç sektörüne uygun "ağır hizmet" tipi alet sisteminin de bulunduğu kapsamlı tesisat malzemelerimizi ve üstün nitelikli HELLA kablo pabucu sıkma ve açma aletlerimizi de bulabilirsiniz. "ABS/EBS Bağlantı" Broşürü'müz, bu alet sistemiyle doğru kablo pabucu sıkmaya yönelik ayrıntılı bir adım adım işlem kılavuzu sunmaktadır.

09/27/2018
  • HELLA'dan profesyoneller için araç elektrik tesisatı

Sensörler ve örneğin yağ basınç anahtarı veya sıcaklık anahtarı gibi anahtarlar, çoğu zaman gizli bir şekilde çalışsalar da çok sayıda araç fonksiyonu için vazgeçilmezdir. Bir arıza beraberinde çoğu zaman hoş olmayan sonuçlar getirir ve aracın tamamen devre dışı kalmasına da neden olabilir.
Bu, kamyon alanında da yüksek HELLA kalitesini kullanmak için iyi bir sebeptir. Yaygın olarak kullanılan tüm üreticilerin, örneğin DAF, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania ve Volvo araçlarını kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Ürün programımız sürekli olarak geliştirilmekte ve güncel piyasa gelişmelerine uyarlanmaktadır.

Akıllı akü sensörümüz (IBS), yenilikçi HELLA ürünlerinin bir örneğidir. Bu sensör, akünün şarj durumu, yıpranma durumu ve değişikliklerini sürekli olarak ölçer ve böylece enerji rezervinin planlanmasını ve arızaların zamanında önlenmesini sağlar.

09/27/2018
  • Kamyon sensörleri

EasyConn kablaj sistemi, ön ve arka adaptörler, ana besleme kabloları, SLMR zincirleri ve ek adaptörlerden oluşur. EasyConn sistemi özellikle uygun maliyetli ve esnektir: Bu sayede kablaj için dağıtıcı montajı artık mutlaka gerekli değildir, ancak örneğin özel fonksiyonların karşılanması için her zaman montajı mümkündür. Bunun yanı sıra kablo kesitleri örneğin standart sistemin ötesinde ilave çalışma farlarının bağlanmasını sağlar. Bu sistem de GGVS/ADR uyarınca araçlar için onaylanmıştır. Müşteriye özel lambaların entegrasyonu, EasyConn ile sorunsuz bir şekilde mümkündür - tüm bileşenleri kolay ve süreç bakımından güvenli bir şekilde bağlayabilmeniz için özel 2, 7 ve 15 kutuplu servis setleri sunuyoruz.

09/27/2018
  • Kamyon bağlantısı

Yüksek pazar karşılama oranı - kolay tanımlama.

3 yıl garanti ile!

Test edilmiş kalite, kolay kullanım ve uygun bir fiyat - HELLA'nın "depozitosuz yeni parçalar" ürün yelpazesi ile temsil ettiği budur. 

Kalite. Tüm marş motoru ve alternatörler, HELLA yetkinlik merkezinin uzatılmış garanti yükümlülüğü ile garanti edilen yüksek kalite taleplerini karşılamaktadır. 

Kolay kullanım. Bir depozito sisteminden vazgeçilmesi sayesinde, artık eski parçaların iadesi gerekli değildir. Garanti süreci, aynı zamanda ürünün satın alındığı ilgili tamir atölyesi veya ilgili satıcı tarafından basitçe işletilmektedir. 

Fiyat. Depozitosuz yeni parçalar, fiyat bilincine sahip kullanıcılar için uygun bir seçim oluşturmaktadır - elbette kaliteden ödün vermeden.

Kamyonlara yönelik ürün yelpazesi, yaklaşık % 70 pazar karşılama oranı ile yaklaşık 120 ürün numarası içermektedir. Depozitosuz tüm yeri parçalar, net TecDoc markalaması ve ambalaj sayesinde, açık bir biçimde tanımlanabilmektedir.

Daha ayrıntılı bilgileri Hella Tech World içerisinde bulabilirsiniz.

09/27/2018
  • Starters_Alternators_Truck_GH_HELLA

HELLA 24 V AMPULLER

Daima iyi hazırlanmış.

İyi bir görüş, her durumda güvenli sürüş için temel koşuldur. Bu yüzden, HELLA'nın yolculuk için tasarlanan malzeme kutuları, en yaygın ampullerin, sinyal / yanıp sönen ve işaretleme lambalarının yanı sıra çeşitli sigortalardan oluşan bir seçenek sunmaktadır.

 

Kamyon Broşürü'ndeki HELLA 24 Volt ampul programı hakkında daha bilgi edinin.

HELLA Ampul Konfigüratörü, doğru ampulü seçmenizde sizi destekler.

09/27/2018
  • bulbs_24_V_H4_Teaser_530_320_px
  • Print
İndirmeler
Tesisat broşürü tanıtıcı filmi

Kolay anlaşılır ve bilgilendirici: HELLA ürün programı

09/27/2018
KORNALAR VE HAVALI KORNALAR
Kornalar ve havalı kornalar tanıtıcı filmi

HELLA Kornalar ve Havalı Kornalar Mikrositesi – Bilgilendirme ve etkileşim.

SİLECEK LASTİKLERİ
Silecek lastiği konfigüratörü – aracınız için doğru silecek lastiği

Silecek konfigüratörü – Aracınız için doğru silecek.

Marş motoru ve alternatör veri tabanı
Kamyon marş motoru ve alternatörü çevrimiçi uygulaması

Eski parçaları çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir şekilde bulun ve tanımlayın. Ek bilgilerle birlikte.