Tesisat malzemesi
Kamyon Sürücüleri Mikrositesi
Tesisat malzemesi

HELLA'nın tesisat malzemeleri: Daima en doğru bağlantı

HELLA, elektrik tesisat malzemeleri alanında, kamyon alanı da dahil olmak üzere, tüm talepleri karşılayan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürünler arasında sadece sigortalar ve fiş bağlantıları değil, aynı zamanda çok sayıda kablo, kablo konnektörü ile yalıtım ve demetleme malzemesi yer almaktadır. Römork bağlantı ekipmanlarından, hortum ve boru kelepçelerine kadar uzanan diğer pek çok ürün, kapsamlı programımızı tamamlamaktadır.
Ve uygun aletler olmadan elektrik tesisatları mümkün olmayacağından, HELLA bu konuda da en uygun çözümlere sahiptir: Kablo pabucu sıkma ve açma aletlerimiz ile takım çantaları, en yüksek profesyonel talepleri bile karşılamaktadır.

06/21/2017

  • HELLA Superseal fiş bağlantıları

HELLA, tesisat için gerekli kablo pabucu sıkıştırma ve açma aletleri de dahil, Superseal malzemelerinden oluşan kapsamlı bir seçenek sunmaktadır. HELLA Superseal fiş bağlantıları, IEC 529 ve DIN ISO 40050 yönetmeliklerine uygun olup, su ve toz girişine karşı maksimum korumayı garanti eden IP sınıfı 67'ye sahiptir. Nitelikleri sayesinde bu bağlantılar, diğer bağlantı sistemlerinin uygun olmayan basınç veya nem oranları nedeniyle sınırlarına dayandıkları durumlar için özel olarak tasarlanmıştır. Doğru kablo pabucu sıkmaya yönelik ayrıntılı bir adım adım işlem kılavuzunu broşürümüzde ya da açıklayıcı video klibimizde bulabilirsiniz.

07/27/2016
  • HELLA Superseal fiş bağlantıları

ISO 7638-1 / ISO 7638-2'ye uygun ABS/EBS fiş bağlantıları ve sistemleri, ABS/EBS sistemine sahip hemen hemen tüm ticari araçlarda kullanılmaktadır. HELLA, bu alanda da kapsamlı bir ürün programı sunmaktadır. Tüm ürünler, ISO 4091 uyarınca modern römork bağlantılarına yönelik yüksek talepleri karşılamakta ve kolay montajları ile etkilemektedir. Kablo pabucu bağlantısına sahip üstün nitelikli lamelli kontaklar, özellikle bu iş için uygun HELLA kablo pabucu sıkma aletleriyle birlikte, güvenli bir bağlantı yapılmasını sağlamaktadır. ABS/EBS fiş bağlantılarının kablo pabuçlarını doğru sıkmaya yönelik ayrıntılı bir adım adım işlem kılavuzunu Broşürümüz size sunmaktadır – veya basitçe uygun video klibimizi izleyin.

07/27/2016
  • HELLA'nın ABS/EBS fiş bağlantıları

HELLA'nın DEUTSCH fiş bağlantıları "DT Serisi" konsepti, üstün nitelikli malzemeleri hem güvenilirliği, hem de kolay kullanımı ile öne çıkan bir bağlantı sisteminde birleştirmektedir. Bir ortam kaplaması, dış etkenlere karşı maksimum koruma sunmaktadır: HELLA DT bağlantılar, çok yüksek veya çok düşük sıcaklıklarda bile son derece esnek olup, darbe ve titreşimlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde program, zorlu ortam koşullarına rağmen, minimum arıza oranlarıyla daima yüksek performans talep edilen uygulamalar için özellikle uygundur.
HELLA elbette DT fişler için de uygun kablo pabucu sıkma aletlerini sunmaktadır ve bu aletlerle birlikte, adım adım işlem kılavuzunu da sizlere sağlamaktadır. Bunları hem broşürümüzde, hem de ilgili video klibimizde bulabilirsiniz.

 

07/27/2016
  • HELLA'nın Deutsch DT fiş bağlantıları
  • Print
ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Üniversal parçalar kataloğu
Üniversal Parçalar Kataloğu - Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.

ACTIVE E-PAPER
Çoklu ortamlı Active e-Paper Truck'da HELLA'nın kamyon dünyasını etkileşimli olarak tecrübe edebilirsiniz.

Çoklu ortamlı: HELLA Active e-Paper Truck