On the Road
HELLA Kamyon
On the Road

HELLA'yı "on the road" tecrübe edin. Sizi bekliyoruz.

Kamyon ürünlerimiz en iyi canlı olarak yerinde ve eylem içerisinde tecrübe edilebilir - gerçek profesyonellerin bizi nasıl değerlendirdikleri burada görebilirsiniz.

04/15/2016

  • HELLA yardımcı farlar iş başında.

Tony Sjögren, bedeni ve ruhuyla bir kamyon sürücüsü ve düzenli olarak İskandinavya'nın uzun geceleri boyunca seyir halinde. Şimdiye kadar çok şey yaşadı: Metrelerce yükseklikteki karlardan, ilkbahardaki çamur sellerinin içerisinden geçmeye kadar - Tony, uzun yıllara dayanan kendi deneyimlerinden ötürü bir kamyon sürücüsünün yaşantısındaki riskleri ve maceraları çok iyi biliyor. Bu sırada bütünüyle HELLA yardımcı farlarına güvenebilir. İlave ışık performansı onun işini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda, kendi kafasındaki ideal kamyonu gerçeğe dönüştürme ve bu sayede açıkça görünür olma olanağını da takdir ediyor.

Kendi ifadesi: "Meslektaşlarım çok uzak mesafelerden bile beni farlarımdan tanıyorlar.  Görmek, en az görülmek kadar önemlidir. HELLA'nın doğru yardımcı farları bu konuda anormal yardımcı oluyor."

04/15/2016
  • Tony Sjögren'in uzman görüşü

Detlef Tillmann, Almanya'daki Kreuzburg GmbH şirketini yönetiyor. Şirket, çekme ve kurtarma işleri alanında uzmanlaşmış olup, HELLA'nın yardımcı farlarını ve gündüz sürüş farlarını tercih etmiştir. Bunun nedeni, öncelikle güvenlik yönü, yenilikçi teknoloji ve özellikle etkileyici kalitedir.

Detlef Tillmann bu konuda şunları söylüyor: "Biz zaman baskısı ve çok zor koşullar altında çalışıyoruz. Yani, ışığınıza güvenebilmeniz gerekir. Her yerde ve her zaman." HELLA'nın farlarıyla bu sorun değil.

04/15/2016
  • Detlef Tillmann'ın uzman görüşü

Güçlü bir yıldönümü! HELLA, Nürburgring'de düzenlenen 30. Uluslararası ADAC Truck Grand Prix'e yine öne çıkan pek çok etkinlikle katılmıştır. Sahne olayı, yılın en önemli kamyon motor sporları etkinliği oldu, endüstri fuarı ve Country Festivali. Ayrıca, kamyon sürücüleriyle ve araç servisleriyle doğrudan görüşmeler yapılması için mükemmel bir yerdir. HELLA da tam olarak bunu yaptı! Sürücülerin bulunduğu alanda merkezi bir konumdaki HELLA fuar standında yeni LED Light Bar 350 mm, Luminator Compact LED, Luminator X LED ve çok daha yüksek performanslı Luminator LED, Ref. 50 gibi güçlü yardımcı farlar tanıtılmıştır. Düz bir ışık şeridi biçimindeki LED Light Bar, alçak yapı yüksekliği ve düşük ağırlığı ile ziyaretçileri şaşırtmıştır. Yeni çalışma farı Q90 LED de bu etkiye katkı sağlamıştır. "EasyConn NextGeneration" modüler römork kuyruk lambası ise adeta bir izleyici mıknatısı görevi görmüştür. Ziyaretçiler kuyruk lambasının ayrı ayrı bileşenlerini inceleme, ayırma ve birleştirme olanağı bulmuşlardır. Bu sayede, ampüllü reflektörün ve LED modülün kolayca değiştirilmesini pratik olarak test etmek mümkün olmuştur.

04/15/2016
  • Truck Grand Prix'de öne çıkan HELLA etkinlikleri
  • Print
Kalite mikrositesi
HELLA'daki kalite hakkında daha fazlası

HELLA kalite demektir. Bu konuda mikrositemizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Eliver
Karşılaştırma aracı Eliver

HELLA farları ve ikaz lambalarını etkileşimli olarak karşılaştırın.

ACTIVE E-PAPER
Çoklu ortamlı Active e-Paper Truck'da HELLA'nın kamyon dünyasını etkileşimli olarak tecrübe edebilirsiniz.

Çoklu ortamlı: HELLA Active e-Paper Truck