Luminator
HELLA Kamyon
Luminator
HELLA Luminator serisi – kompakt modelden, %100 LED'e kadar

Luminator Xenon, size ışığı yeni bir boyutta sunmaktadır: Xenon teknolojisi, geleneksel akkor veya halojen lambalara kıyasla, daha yüksek bir aydınlatma etkisi sayesinde, daha iyi görüş koşulları elde etmektedir. HELLA, isteğe bağlı olarak entegre veya harici kontrol ünitesi opsiyonlarına sahip Xenon model varyasyonları sunmaktadır. Gövde, tutucu ve halka, alışılageldik Luminator kalitesinde metalden yapılmıştır. Kromajlı ve kırmızı boyalı tasarım halka, benzersiz ve farklı bir tarz sağlamaktadır.

04/15/2016

Luminator Metal etkileyici teknolojinin, sağlam bir yapı şeklinin ve çekici bir tasarımın nasıl akıllıca uyumlu hale getirilebildiğinin en iyi kanıtıdır. Hem gövde, hem de tutucu ve halka, yüksek dayanıklılıkta pres döküm çinkodan yapılmıştır ve bu sayede en ağır kullanım koşullarına sorunsuzca dayanmaktadır. Alışılmış HELLA kalitesine sahip halojen teknolojisi, uzun sürüşler sırasında da sizi yarı yolda bırakmaz ve güvenilir bir aydınlatma sağlar. Ve tabii ki heybetli görünümü, her kamyon için bir kazançtır.

04/15/2016

Mükemmel bir kombinasyon: Chromium Serisi, sağlam Luminator metal gövdesinin dayanıklılığını, berrak, parlak bir krom yüzeyin soğuk zarafeti ile birleştirmektedir. Bu sayede yolun dışındayken de gerçek bir tasarım vurgusu oluşturmaktadırlar. Luminator sınıflandırmasının yüksek gerekliliklerini yerine getirebilmek için, tüm Chromium modellerinin yüzey işlemesi özellikle korozyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür - tıpkı güçlü teknoloji gibi. Böylece, bu üstün nitelikli HELLA yardımcı farlardan uzun süre memnun kalmanız sağlanmaktadır. Chromium Line modelleri isteğe bağlı olarak şeffaf veya mavi lensli olarak mevcuttur.

Pozisyon lambalı Luminator Chromium
Pozisyon lambalı Luminator Chromium Blue

07/27/2016

Küçük gövde, güçlü teknoloji: Luminator'un Compact versiyonları alışıldık mükemmel teknolojiyi, sağlamlığı ve dayanıklılığı küçük montaj alanlarında da sunmaktadır. Tıpkı büyük modeller gibi teknolojik açıdan en üst düzeydeki daha küçük seri, karşılaştırılabilir ışık gücünde benzer ürün avantajlarını sunmaktadır.
Bu seri de tıpkı büyük kardeşleri gibi oldukça kapsamlı model çeşitliliğine sahiptir - Metal, Chromium ya da bütünüyle yeni LED, tüm versiyonlar aynı zamanda Compact varyasyonlarında da temin edilebilmektedir. Luminator Compact farlar dikey olarak monte edilebilmektedir. İstisna: Entegre kontrol üniteli Luminator Compact Xenon, +7° ile -7° arasında bir açıyla dikey olarak monte edilebilir.

Luminator Compact LED
Luminator Compact Metal
Luminator Compact Chromium

07/27/2016
  • Print
BOYUT KARŞILAŞTIRMASI
Luminator farların boyut karşılaştırması.

Karşılaştırmalı olarak Luminator farların boyutları.

ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Üniversal parçalar kataloğu
Üniversal Parçalar Kataloğu - Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.