K-LED Blizzard klibi yapmak!
BACK

K-LED Blizzard klibi yapmak!

12/17/2018

Buz gibi soğuk geliştirildi: Bu tanım, K-LED FO'nun halefi olan HELLA K-LED Blizzard için kesinlikle geçerli. Tasarım yönünden selefine dayalı K-LED Blizzard, en yeni LED teknolojisi ve darbeye dayanıklı ışık kubbeli sağlam tasarım, esnek boru manşonları ve son derece düşük toplam yükseklik gibi diğer pek çok öne çıkan özelliği ile ikna etmektedir. Özellikle avantajlı: K-LED FO serisinin ikaz lambaları, K-LED Blizzard serisi ile 1:1 değiştirilebilir!

Buz gibi soğuk fotoğraflandı
Bu da yine K-LED Blizzard fotoğraf çekimlerimiz için geçerli. Çünkü biz şöyle düşünüyorduk: Böylesine havalı bir ikaz lambası, aynı şekilde havalı resimleri hak ediyor.

Bunun için, tanınmış buz tasarımcısı Horst Birekoven ortaya çıkan buz bloğunu çekiçle, taşlayarak ve eriterek küçük bir sanat eserine dönüştürmeden önce, K-LED Blizzard ilk önce "soğumaya bırakıldı", yani 24 saat boyunca donduruldu.
Ardından herkes sıcak tutan giysiler giymek zorunda kaldı, çünkü artık fotoğraf, film ekibi ve ışık tasarımcılarının soğutma kabinine girmesi gerekiyordu. -12 derecede etkileyici ışık tabloları yaratıldı ve aynı şekilde güçlü ve sağlam K-LED Blizzard'ın tam olarak hakkını veren etkileyici fotoğraflar çekildi.

Yine de bunları kendiniz görün, çünkü bilindiği gibi resimler binlerce sözcükten daha fazlasını ifade eder:
https://www.youtube.com/watch?v=YDeRwqWjU1k

Bu arada, K-LED-Blizzard bu proje için toplam iki hafta boyunca dondurulmuş ve bu süre sonunda halen tamamen işlevsel durumda olduğu görülmüştür!

İkaz lambalarımızla ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz