Öne çıkanlar
HELLA Kamyon
Öne çıkanlar

Kamyonlar için öne çıkan HELLA ürünleri: Etkileyici orijinal ekipman üreticisi yetkinliği.

Tavizsiz derecede iyi: HELLA, kamyon aydınlatmaları alanında orijinal ekipman üreticisi olarak uzun yıllara dayalı bir deneyime sahiptir. Öne çıkan ürün özelliklerimiz de bunun bir kanıtıdır: Ticari araçlar için dünya çapında ilk LED farlarla standartları yeniden belirliyoruz; tıpkı full LED kuyruk lambalarımızda olduğu gibi. 90 mm'lik modül serisi, konfigürasyon sırasında maksimum esnekliği sunmaktadır. Sahip olduğumuz yetkinlik sayesinde, sensör teknolojisi alanında da ikna etmekteyiz. Bu konuda en iyi örnekler, Akıllı Akü Sensörü ve yağmur - far sensörümüzdür. Tüm ürünlerde ortak olan özellik: Her zaman güvenebileceğiniz yüksek HELLA kalitesi.
04/15/2016

  • HELLA'nın kamyonlara yönelik ilk LED ana far grubu

HELLA, DAF LED farlar ile ticari araçlar için dünya çapında ilk LED farı sunmaktadır. Far, çok sayıda ışık fonksiyonu için LED teknolojisinin tutarlı bir şekilde kullanılmasıyla öne çıkmakta ve en yeni soğutma konsepti gibi öne çıkan diğer özelliklerle ikna etmektedir.

04/15/2016
  • HELLA'nın kamyonlara yönelik ilk LED ana far grubu

Saf esneklik: HELLA, yeni L4060 serisi ile mevcut 90mm'lik modül serisini bir LED seçeneği ile tamamlıyor. Bununla tamamen yeni tasarım perspektifleri açılmaktadır - ve çok sayıda uygulama için bolca hareket özgürlüğü. Gerçek bir artı: Mevcut seçeneklerin sorunsuz bir şekilde dönüştürülmesi.

04/15/2016
  • LED modülü L4060 - HELLA'nın 90 mm serisini tamamlayan yenilikçi LED ürünü

Her ağır vasıtanın arka tarafı için başarılı bir final: HELLA'nın Full LED Kuyruk Lambası etkileyici bir tasarım ve çok yönlülüğü ile heyecanlandırmaktadır – çünkü tüm aydınlatma fonksiyonları tamamen LED teknolojisi ile gerçekleştirilmiştir. Çeşitli tespit olanakları, montaj işlemi sırasında maksimum esneklik sağlamaktadır.

04/15/2016
  • HELLA'nın güçlü tasarıma sahip ful LED kuyruk lambası

Voltaj garanti: HELLA'nın Akıllı Akü Sensörü (IBS) sayesinde zayıf aküler nedeniyle oluşan araç arızalarını minimize edersiniz. Sensör sorunsuz bir şekilde araç şebekesine entegre edilmekte ve güvenli bir şekilde akünün voltajını, akımını ve sıcaklığını denetlemektedir.

04/15/2016
  • HELLA'nın kamyonlar için akıllı akü sensörü

Tümü için tek bir bileşen: Kombine yağmur, far, güneş ve nem sensörü sayesinde, silecek kontrolü, klima ayarı ya da far aktivasyonu gibi beş adete kadar fonksiyon tek bir sensör ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu sırada tüm fonksiyonlar bireysel müşteri taleplerine uygun olarak istenildiği gibi kombine edilmektedir.

04/15/2016
  • HELLA'dan optimum tasarımlı yağmur-far sensörü
  • Print
ARAÇLAR ve SERVİSLER
Picture

Küçük yardımcılar – büyük avantajlar: HELLA Araç ve Servisleri.

HELLA ÇEVRİMİÇİ KATALOG
Picture

Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri. Çevrimiçi katalogumuzda.

RÖMORKLAR HAKKINDA HER ŞEY
Picture

Mikrositemizde HELLA Römork ürünlerinin tüm dünyasını tanırsınız.