Kalite
Kamyon
Kalite

HELLA kalitesi: Bir vaatten daha fazlası

Başkaları için sadece iddia olan şeyleri biz HELLA'da yaşıyoruz. Çünkü en yüksek kalite standartları bizim için çoktandır bir gerçeklik haline gelmiştir: Bütün bir üretim süreci boyunca zorlu kalite standartlarımızın gözetilmesi sayesinde, sizlere sürekli olarak yüksek ürün kalitesini garanti etmekteyiz. Bu sırada bizim test prosedürlerimiz çoğu durumda yasa koyucu tarafından öngörülen düzeyin çok üzerine çıkmaktadır, çünkü bizim itici gücümüz, sizin tam memnuniyetinizi sağlamaktan başka bir şey değildir.
04/15/2016

  • Lider kamyon orijinal ekipman üreticileri, denenmiş HELLA kalitesine güveniyor

Önde gelen araç üreticileri, aydınlatma teknolojileri ve araç elektroniği uzmanı olarak uzun yıllardan beri kapsamlı deneyimlerimize güvenmektedirler, çünkü bilirler ki: herhangi bir HELLA ürününün çok sayıdaki kalite özelliğine her zaman güvenilebilir. İşlevsellik, mükemmel uyumluluk ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması, aynı zamanda en yüksek talepleri karşılayan uzun bir kriterler dizisine yalnızca bir kaç örnektir.

HELLA'ya ait kendi standardımız 67001, örneğin sıçrama suyu, yüksek basınçlı yıkama makinesi ve toz testlerinin yanı sıra daldırma ve sızdırmazlık kontrollerini de içermektedir. Ürünlerimizin tamamının geçtiği bu kapsamlı test süreci çerçevesinde, klima testleri ve titreşim kontrolleri de gerçekleştirilmektedir. Kalite testlerimize yönelik daha ayrıntılı bilgileri Kalite mikrositemizde bulabilirsiniz

04/15/2016
  • Lider kamyon orijinal ekipman üreticileri, denenmiş HELLA kalitesine güveniyor

Işık söz konusu olduğunda, HELLA'da iyi ellerdesiniz. Çünkü bizim için bu alandaki kalite yalnızca bitmiş ürünlerle değil, aynı zamanda onların arkasında yatan know-how ile de tanımlanır. Bunun için uzun yıllara dayanan tecrübemizle aydınlatma uzmanı olarak tanınmaktayız - yeni teknolojilerin geliştirilmesindeki inovasyon lideri rolümüz de bunu göstermektedir.

Bu sayede her uygulama durumu için en uygun HELLA ürününü sunmaktayız: Maliyet bilincine sahip kullanıcılar, kanıtlanmış halojen çözümlerinden yararlanmakta, zorlu yol koşullarında yapılan sürüşler güçlü Xenon farları sayesinde çocuk oyunu haline gelmekte ve yenilikçi LED konseptleri, sahip oldukları uzun ömürlülük ve bakım gerektirmeme özelliği sayesinde, hemen hemen tüm talepleri karşılamaktadır.

04/15/2016

Bizde yalnızca HELLA'nın yüksek kalite taleplerini karşılayan üstün nitelikli LED'ler kullanılmaktadır. Çünkü LED, sadece bir LED'den ibaret değildir: Kullanılan malzemelerde kısmen önemli ölçüde kalite farklılıkları vardır.
Siz bundan çok çeşitli biçimlerde faydalanırsınız: LED'ler özellikle uzun bir kullanım ömrüyle karakterizedirler ve pratik olarak bakım gerektirmezler. Sonuç, örneğin nakliye işlerinde olduğu gibi, özellikle araç filolarında gözle görülür derecede azaltılan yaşam döngüsü maliyetleridir. Ayrıca HELLA'nın LED ürünleri, kullanım ömrünü ek olarak uzatan iyice düşünülerek çözülmüş bir sıcaklık yönetim (Thermomanagement) sistemine sahiptir. Bunun dışında LED'ler oldukça düşük enerji tüketiminin yanı sıra 9-33 Volt'luk çoklu voltaj özellikleriyle öne çıkarlar. Tasarımları sayesinde soğuğa, aşırı sıcağa ve titreşimlere karşı neredeyse dayanıklıdırlar ve halojen lambalara göre belirgin derecede üstünlüğe sahip olağanüstü bir ışık performansı sunarlar. LED teknolojisinin kullanılması, artık modern araç aydınlatmasında vazgeçilmez bir unsurdur; HELLA sayesinde bu alandaki öncüler arasında yer alan güçlü bir ortak yanınızdadır.

04/15/2016
  • LED teknolojisinin avantajlarını kullanın ve aydınlatma uzmanınızın deneyimlerinden yararlanın - HELLA
  • Print
LED_Video_160x80
LED-KOMPETENZ VON HELLA
LED uzmanlarını deneyimleyin. play video
HELLA KALİTEDİR
Picture

Ayrıntılı ve çoklu ortamlı – HELLA kalite testleri.