Yardımcı farlar
HELLA Kamyon
Yardımcı farlar

HELLA'nın yardımcı farları – Dayanıklı, güçlü bir ışık

Uzun mesafelerdeki sürüş güvenliğinde hepsinden önce iki şey önemlidir: görmek ve görülmek. Her ikisi de efektif olarak etkilenebilen belirleyici güvenlik faktörleridir. En modern ışık çözümleriyle ışığı ve dolayısıyla ışık koşullarını optimize ederek bunu başarabilirsiniz.
HELLA, uzun mesafelerde ve sürekli kullanımlarda en iyi şekilde donanımlı olunması için, özel olarak kamyon sektörünün taleplerine uyarlanmış yardımcı far serileriyle bir dizi mükemmel ürün geliştirmiştir. Sonuç, sağlamlıkları, dayanıklılıkları ve üstün ışık performansları uzun yıllardır bir efsane haline gelen ve HELLA mühendisleri tarafından tutarlı bir biçimde sürekli geliştirilmeye devam edilen farklı far modelleridir. Güvenebileceğiniz bir ışık.

04/15/2016

HELLA'nın Luminator serisi, kamyon aydınlatması alanında çok uzun süreden beridir yapılabilir olanın ölçütü haline gelmiştir: Mümkün olan en iyi aydınlatma, üst düzey sağlamlık ve dayanma kuvveti söz konusu olduğunda, başka hiç bir ürün bu ürünlerin yanından bile geçemez. Luminator ödün vermeyen, gerçek bir tam metalden yapılma fardır: Gövde, tutucu, cam tutucu halka ve reflektör metalden yapılmadır. Özel High-Boost reflektörler maksimum ışık verimi sağlamaktadır. Çok zengin varyasyonlara sahip kamyon yardımcı far serilerinden birisi olarak Luminator ailesi, farklı aydınlatma teknolojilerine sahip çok sayıda far modeli sunmaktadır.

04/15/2016

HELLA Rallye 3003 farlar, her şeyden önce gövde malzemeleriyle Luminator serisinden ayrılırlar: Metal yerine en yüksek kalitede polistiren kullanılmaktadır - ultra hafif, dayanıklı ve kesinlikle korozyonsuz. Tamamen siyaha boyanmış far gövdeleri, gümüş gri tutucu halka ile donatılmıştır ve etkileyici görsel vurgular oluşturmaktadır. Gövde yapısı dayanıklılık sunmakta ve isteğe bağlı şeffaf cam ya da Blue tipindeki gerçek cam panel, kalıcı bir çizilme dayanımını garanti etmektedir.

04/15/2016

HELLA Jumbo serisi, dikdörtgen, yalnızca çok hafif yuvarlatılmış siyah biçimleriyle, aracın hatlarını etkileyici bir şekilde vurgulamaktadır. Dikey veya asılı montaj sayesinde, aracın ön kısmına ideal bir biçimde uyum sağlamakta ve bu sayede işlevsel avantajlar da sunmaktadır: Büyük, yuvarlak bir farın muhtemelen motor soğutmasını olumsuz etkileyebileceği yerlerde -hatta tam olarak orada- bile, Jumbo sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. Ayrıca Jumbo yalnızca görünüm olarak değil, aynı zamanda model çeşitliliği bakımından da büyüktür!

04/15/2016

LED Light Bar 350, yuvarlak biçimli yardımcı farların alternatifidir. Son derece düz, aerodinamik ve hızlı bir şekilde monte edilebilen ışık şeridi, özellikle düşük bir montaj yüksekliği talep edildiğinde, ağır vasıta kabinlerinin tavanına monte etmek için ideal biçimde uygundur - ama aynı zamanda diğer bağlantı seçenekleri de mümkündür. Kolay montajı sayesinde ışık şeridi, özellikle donanım değişiklikleri için de uygundur. Isı ileten plastik malzeme kullanılması, sadece 700 g'lık düşük bir ağırlığı mümkün kılmaktadır. İnce yapı tarzına rağmen, yalnızca 25 W'lık güç tüketimiyle, güçlü bir ışık performansı elde edilmektedir.

04/15/2016
  • Print
Çarpıcı olarak farklı
Picture

LED Işık Barası 470 Tekli İkiz - araç üzerine merkezi montaj için

Eliver
Karşılaştırma aracı Eliver

HELLA farları ve ikaz lambalarını etkileşimli olarak karşılaştırın.

KAMYON BROŞÜRÜ
Tüm HELLA kamyon dünyası bir broşürde.

HELLA Kamyon Ürünleri hakkındaki tüm bilgiler ve ayrıntılı veriler.

REFERANS RAKAM KARTI BİLGİSİ
HELLA referans rakam kartına ilişkin bilgiler
HELLA Referans Rakam Kartı hakkında ayrıntılı bilgiler

 

ACTIVE E-PAPER
Çoklu ortamlı Active e-Paper Truck'da HELLA'nın kamyon dünyasını etkileşimli olarak tecrübe edebilirsiniz.

Çoklu ortamlı: HELLA Active e-Paper Truck