Öne çıkanlar
Kamyon
Öne çıkanlar

Öne çıkan HELLA özellikleri. Saf 24 Volt uzmanlığı.

Kamyon ve römork alanında, toptancı veya araç servisi olarak sizin için HELLA alanında uzman bir ortaktır. Size piyasanın en büyük ürün yelpazelerinden birini sunuyoruz. HELLA, yenilikçi aydınlatma çözümlerinin yanı sıra elektrikli ve elektronik ürünler, araç iklimlendirmesi ve motor soğutması için yedek parçalar ve araç servis donanımları alanında lider sağlayıcılar arasında yer almaktadır. Bu kombine uzmanlık, öne çıkan etkinliklerimizde de aynı şekilde kendini göstermektedir: Katıldığımız fuarlarda bizi ve ürün yelpazemizi canlı olarak deneyimleyebilirsiniz – sizlerle karşılaşmak için sabırsızlanıyoruz!
Ve uluslararası Truck Journal dergimizde uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile elde ettiğimiz birçok bilgiyi sizinle paylaşıyoruz - çünkü paylaşmak zevk verir!

04/15/2016

  • Truck Journal

Sağlam, güçlü ışığa sahip ve özellikle düz: LED Light Bar 350 mm, yuvarlak biçimli yardımcı farların alternatifidir. Son derece düz ve kolay monte edilebilen ışık şeridi, diğerlerinin yanı sıra özellikle düşük bir montaj yüksekliği talep edildiğinde, ağır vasıta kabinlerinin tavanına aerodinamik montaj için ideal biçimde uygundur. Isı ileten plastik malzeme kullanılması, sadece 700 g'lık düşük bir ağırlığı mümkün kılmaktadır. İnce yapı tarzına rağmen, yalnızca 25 W'lık güç tüketimiyle, güçlü bir ışık performansı elde edilmektedir.
Montaj işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede Light Bar 350 mm, donanım değişikliği için de ideal derecede uygundur. Bu konuda ayrıca donanım değiştirme videomuzu da izleyin.

04/15/2016
  • Yenilikçi yardımcı far LED Light Bar
  • Print
Çarpıcı olarak farklı
Picture

LED Işık Barası 470 Tekli İkiz - araç üzerine merkezi montaj için

HELLA kalitedir