Çalışma farları
HELLA Kamyon
Çalışma farları

HELLA'nın çalışma farları – Uzun geceler için daha fazla güç

İşini yaparken genellikle karanlıkta çalışmak zorunda olan bir kimse, iyi bir ışığın kıymetini daha iyi bilir. Çünkü ancak güçlü bir aydınlatma sayesinde kötü görüş koşullarında bile iş yükünün verimli bir şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanında güvenlik yönü de büyük bir rol oynamaktadır.
HELLA bu alanda kapsamlı ve özenli bir şekilde birbirleriyle koordine edilmiş çalışma farları, geri vites farları, ikaz lambaları ile ışıklı yan ve gabari işaret lambalarından oluşan bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunlar sayesinde önemli olan şeye yoğunlaşırsınız: İşinize. Karanlıkta bile.

04/15/2016

HELLA çalışma farları, üzerinde özellikle çok çalışılmış ve zekice tasarlanmıştır: Dayanıklı ama yine de hafif bir gövde, yük kaldırabilir, esnek tutucular ve kullanım amacına uygun olarak geliştirilmiş spesifik reflektörler ve far camları ile yüksek ve sürekli verimlilik garanti altına alınmıştır.

04/15/2016

HELLA geri vites farları, üretkenliği artırır: Gövdenin stabil kalitesi ve özel olarak geri sürüş durumlarına uyarlanmış ışık, çalışmayı kolaylaştırır ve stressiz bir manevra yapılmasını sağlar.

04/15/2016

Işıklı yan ve gabari işaret lambaları, özellikle büyük araçlarda trafikteki diğer araçlar için görünürlüğü ve dolayısıyla güvenliği belirgin derecede artırmaktadır.  HELLA'nın programı, geriye kalan araç aydınlatması için optimum şekilde uyarlanmıştır ve bu sayede her türlü araç tipi için doğru çözümü sunmaktadır.

04/15/2016
  • Print
Eliver
Karşılaştırma aracı Eliver

HELLA farları ve ikaz lambalarını etkileşimli olarak karşılaştırın.

Konfigüratör
En uygun çalışma farını çabucak bulun!

Etkileşimli ve bilgilendirici – En uygun çalışma farını çabucak bulun!

ÇALIŞMA FARLARI BROŞÜRÜ
Tüm HELLA çalışma farları tek bir broşürde.

HELLA çalışma farlarına ilişkin tüm bilgiler ve ayrıntılı veriler.

ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Üniversal parçalar kataloğu
Üniversal Parçalar Kataloğu - Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.