Wyposażenie elektryczne i elektroniczne
Samochody ciężarowe
Elektryka

Produkty elektryczne i elektroniczne HELLA: małe rzeczy, duży efekt

Efektywne zarządzanie energią czy bezpieczeństwo jazdy — HELLA to kompleksowy i kompetentny partner w dziedzinie rozwiązań elektrycznych i elektronicznych do samochodów użytkowych!

09/26/2018

  • Kable łączące Helix

Przewody spiralne służą do połączenia instalacji elektrycznej, układu hamulcowego i oświetlenia między ciągnikiem a przyczepą, zatem należą do elementów mających zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego ważnymi cechami, jakie muszą posiadać te produkty, jest jakość, odporność i trwałość. Przewody spiralne HELLA wyróżniają się jakością wyposażenia fabrycznego i są stosowane seryjnie przez wielu producentów samochodów użytkowych. Ich maksymalna długość robocza wynosi cztery metry, dlatego mogą być używane do niemal wszystkich zastosowań. Wtyczki przewodów spiralnych ABS, EBS i przewodów 15-żyłowych posiadają atest ADR/GGVSE. Dodatkowo są wyposażone w odgiętki. Opcjonalnie przewody mogą być wykonane w izolacji z tworzywa Hytrel lub poliuretanu.

09/26/2018
  • Kable łączące Helix

Złącza wtykowe, bezpieczniki, konektory i inne materiały instalacyjne: szeroki wybór produktów HELLA do instalacji elektrycznej pojazdu pokrywa niemal wszystkie zastosowania.

Niezawodne działanie złączy wtykowych jest szczególnie ważne w branży samochodów użytkowych. Poprzez stosowanie wysokiej klasy materiałów i najnowszych metod produkcyjnych złącza wtykowe HELLA wytrzymają nawet najtrudniejsze warunki pracy. Do zastosowania w samochodach ciężarowych najlepiej nadają się bardzo wytrzymałe i wyposażone w różne rodzaje połączeń wtyki 2- do 12-pinowe DEUTSCH "serii DT".

Przy wyborze bezpieczników ważna jest wysoka jakość, ponieważ bezpieczniki mają decydujący wpływ na bezpieczne działanie instalacji elektrycznej pojazdu. Firma HELLA posiada jedną z największych ofert bezpieczników i materiałów instalacyjnych, obejmującą aż 1 100 artykułów, w tym również liczne solidne bezpieczniki paskowe lub płaskie, stosowane często w samochodach ciężarowych. Kompletny przegląd naszej oferty w dziedzinie złączy wtykowych i bezpieczników znajdziesz w broszurze poświęconej instalacji pojazdu.  Znajdziesz w niej również szeroki wybór naszych materiałów instalacyjnych oraz wysokiej klasy narzędzia do zaciskania i wypinania konektorów HELLA, w tym również nasz system narzędzi „Heavy Duty“ do pojazdów użytkowych. Szczegółowa instrukcja krok po kroku opisująca prawidłowe zaciskanie za pomocą tych narzędzi znajduje się w naszej broszurze „Połączenie ABS/EBS“.

09/27/2018
  • Instalacja elektryczna pojazdu dla profesjonalistów marki HELLA

Czujniki i przełączniki, na przykład czujniki ciśnienia oleju czy czujniki temperatury, są nieodzowne dla wielu funkcji samochodu, nawet jeśli w większości przypadków działają całkowicie w ukryciu. Uszkodzenie ma często nieprzyjemne konsekwencje, mogące prowadzić często do całkowitej awarii pojazdu.
Już choćby z tego powodu warto sięgnąć po wysoką jakość HELLA, zwłaszcza w samochodach ciężarowych. Posiadamy szeroki wybór produktów do samochodów wszystkich renomowanych producentów, na przykład DAF, IVECO, MAN, Mercedes Benz, Renault, Scania i Volvo. Oferta jest na bieżąco rozszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb rynku.

Jednym z przykładów innowacyjności HELLA jest nasz Inteligentny Czujnik Akumulatora. Czujnik ten na bieżąco mierzy stopień naładowania, stopień zużycia oraz zmiany akumulatora, umożliwiając w ten sposób planowanie zapasu energii i zapobieganie awarii.

09/27/2018
  • Czujniki do samochodów ciężarowych

System okablowania EasyConn składa sią z adapterów przednich i tylnych, głównych przewodów zasilających, wiązek przewodów świateł i adapterów dodatkowych. System EasyConn jest szczególnie ekonomiczny i elastyczny. Do okablowania nie jest konieczny montaż rozdzielacza, lecz jest to możliwe, np. w celu podłączenia funkcji dodatkowych. Ponadto przekroje kabli umożliwiają na przykład montaż dodatkowych reflektorów roboczych, wykraczających poza zakres standardowej instalacji. Również ten system jest dopuszczony do stosowania w pojazdach przewożących substancje niebezpieczne (GGVS / ADR). EasyConn umożliwia również zintegrowanie dedykowanych świateł — oferujemy specjalne zestawy serwisowe 2-, 7- i 15-pinowe, aby móc w prosty i bezpieczny sposób zamontować wszystkie komponenty.

09/27/2018
  • Połączenia do samochodów ciężarowych

Wysokie pokrycie rynku - łatwa identyfikacja.

3 lata gwarancji!

Sprawdzona jakość, prostota i korzystna cena – to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu "Nowe części bez kaucji". 

Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA - potwierdzone wydłużoną gwarancją. 

Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 

Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości.

Asortyment do ciężarówek obejmuje ponad 120 numerów katalogowych pokrywających w ok. 70 % rynek pojazdów ciężarowych. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

Więcej informacji można znaleźć w Hella Tech World.

09/27/2018
  • Starters_Alternators_Truck_GH_HELLA

ŻARÓWKI HELLA 24 V

Zawsze dobrze przygotowany.

Dobra widoczność we wszystkich sytuacjach jest podstawowym wymogiem bezpiecznej jazdy. Dlatego HELLA oferuje asortymenty w pudełkach do zabrania w podróż, zawierające wybór najpopolarniejszych żarówek reflektorów, ale także żarówek do kierunkowskazów i świateł pozycyjnych oraz zestaw bezpieczników.

 

Więcej informacji na temat oferty HELLA w zakresie żarówek 24 V do pojazdów ciężarowych można znaleźć w broszurze.

Przy doborze odpowiedniej żarówki pomoże konfigurator żarówek HELLA.

09/27/2018
  • bulbs_24_V_H4_Teaser_530_320_px
  • Print
Do pobrania
Zwiastun broszury na temat instalacji

Przejrzyście i z ciekawymi informacjami: oferta produktów HELLA

09/27/2018
KLAKSONY & FANFARY
Zwiastun Klaksony i fanfary

Podstrona HELLA Klaksony & fanfary — informacje i interakcja.

WYCIERACZKI
Konfigurator wycieraczek — właściwa wycieraczka do Twojego samochodu

Konfigurator wycieraczek — właściwa wycieraczka do Twojego samochodu.

Baza danych rozruszników i alternatorów
Aplikacja internetowa Rozruszniki i alternatory do samochodów ciężarowych

Szybkie i łatwe wyszukiwanie online używanych części. Z dodatkowymi informacjami.