Najlepsze produkty
Samochody ciężarowe
Najlepsze produkty

Najlepsze produkty HELLA. Czyste kompetencje 24 V.

HELLA jest kompetentnym partnerem hurtowni i warsztatów w dziedzinie wyposażenia samochodów ciężarowych i przyczep. Ponieważ posiadamy jedną z największych ofert na rynku. Poza innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie oświetlenia HELLA należy również do wiodących producentów produktów elektrycznych i elektronicznych, części zamiennych do klimatyzacji i układów chłodzenia silnika oraz wyposażenia warsztatów. Nasza wiedza i doświadczenie znajduje odzwierciedlenie również w naszych najlepszych produktach: Na targach masz okazję poznać nas i naszą ofertę na żywo — czekamy na Ciebie!
A w naszym międzynarodowym Truck Journal z radością dzielimy się naszym wieloletnim cennym doświadczeniem!

04/06/2016

  • K_LED_Blizzard_Highlight_Municpal_HELLA

Poprawa na lodzie: lampa ostrzegawcza HELLA K-LED Blizzard to dalszy rozwinięty i jednocześnie bardziej ekonomiczny następca popularnej kołyski K-LED FO. Dzięki efektownej funkcji podwójnego błysku LED bez ruchomych części, atrakcyjnej stylizacji i wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, lampa ostrzegawcza nadaje się do różnych zastosowań w sektorze pojazdów użytkowych

12/12/2017
  • K_LED_Blizzard_Highlight_Municpal_HELLA

Wytrzymała, mocna i bardzo płaska: listwa LED Light Bar 350 mm to doskonała alternatywa dla okrągłych reflektorów dodatkowych! Bardzo płaska i szybka w montażu listwa świetlna nadaje się idealnie między innymi do aerodynamicznego montażu na dachu kabiny samochodu ciężarowego, zwłaszcza w sytuacjach, w których konieczne jest zachowanie określonej wysokości. Dzięki zastosowaniu termoprzewodzącego tworzywa sztucznego jego masa wynosi zaledwie 700 g. Mimo niewielkich rozmiarów zapewnia wysoką moc światła, przy poborze mocy na poziomie zaledwie 25 W.
Montaż jest niezwykle prosty i szybki. Dzięki temu Light Bar 350 mm nadaje się idealnie do wymiany oświetlenia. Zobacz również nasz film przedstawiający wymianę oświetlenia.

12/13/2016
  • Innowacyjny reflektor dodatkowy LED Light Bar
  • Print
Zdecydowanie inna optyka
Picture

LED Light Bar 470 Single Twin - do centralnego montażu w pojeździe

HELLA znaczy jakość
Testy jakości
Poznaj nasze testy jakości!