Lampy ostrzegawcze
Samochody ciężarowe
Lampy ostrzegawcze

Lampy ostrzegawcze HELLA. Doskonała z każdej strony.

Lampy ostrzegawcze stosuje się nie tylko w samochodach pogotowia ratunkowego, lecz również w przypadkach, gdy konieczne jest skuteczne ostrzeganie przed zagrożeniami – na przykład podczas manewrowania dużymi pojazdami lub podczas transportów ponadgabarytowych. HELLA należy do grona wiodących producentów lamp i systemów ostrzegawczych i posiada szeroką ofertę zawierającą odpowiedni produkt do każdego zastosowania. Lampy ostrzegawcze HELLA są niezwykle cenione przez profesjonalistów, ponieważ w sposób wyjątkowy połączono w nich unikalną technikę, przemyślaną funkcjonalność i maksymalną bezawaryjność. A dzięki naszej doskonałej aplikacji ELIVER wybór właściwego produktu będzie naprawdę dziecinnie prosty.P>

04/06/2016

  • L-LED 2.0 do samochodów ciężarowych

Maksymalna skuteczność ostrzegania i gwarancja optymalnego bezpieczeństwa: nowa lampa HELLA K-LED 2.0  świeci w ciągu dnia 2- do 3-krotnie jaśniej, niż w nocy, dzięki czemu dopasowuje się elastycznie do otoczenia. Ponadto jest to pierwsza lampa ostrzegawcza HELLA, która umożliwia przełączanie pomiędzy sygnałem obrotowym i błyskowym za pomocą przełącznika lub poprzez odpowiednie zaprogramowanie. Dzięki temu można wybrać odpowiedni sygnał ostrzegawczy do każdej sytuacji. Lampa jest zabezpieczona przed korozją, ma bardzo płaski kształt, klosz odporny na uderzenia i jest odporna na wibracje. Kolejną zaletą lampy jest stopień ochrony IP 67, co oznacza, że jest nie tylko pyłoszczelna, lecz można ją również zanurzać krótkotrwale pod wodą.

03/08/2018
  • L-LED 2.0 do samochodów ciężarowych

Bo w HELLA dobre staje się coraz lepsze: Lampa KL 7000 LED powstała w wyniku ciągłego rozwoju cieszącej się wielką popularnością i uznaniem serii KL 700 i KL 7000. Jej szczególną cechą jest kompaktowy i płaski kształt, dzięki czemu nawet samochody z kabinami sypialnymi nie przekraczają dozwolonej wysokości wynoszącej 4 metry. Zastosowana tu technologia LED gwarantuje niezwykle długą żywotność oraz optymalną sygnalizację przy niskim poborze mocy, zatem wysoką sprawność. Bez większego problemu można wymienić posiadane wersje halogenowe na technologię LED. Do dalszych zalet należy wysoka wytrzymałości dzięki kloszowi odpornemu na uderzenia oraz skuteczny system odprowadzania ciepła, który jeszcze bardziej wydłuża żywotność diod LED.

04/25/2016
  • KL7000 LED do samochodów ciężarowych

Lampa KLX 7000 firmy HELLA wykonana w technologii ksenonowej ma podstawową zaletę — parametry oświetlenia są kilkakrotnie wyższe, niż w tradycyjnych lampach ostrzegawczych. Soczewka wewnętrzna o bardzo złożonej konstrukcji przemienia światło w sygnał, którego nie można przeoczyć, o optymalnym rozkładzie oświetlenia. Aluminiowa obudowa lampy KLX 7000 wyróżnia się wysoką stabilnością i skutecznie chroni wewnętrzne elementy elektroniczne. Lampa jest niemalże bezobsługowa i łatwa w czyszczeniu, posiada dwa układy otworów montażowych (średnica 130 mm/107 mm), dzięki czemu jest kompatybilna z popularnymi elementami mocującymi. Kto szuka wytrzymałej lampy ostrzegawczej wykonanej w zaawansowanej technologii, będzie z pewnością zachwycony lampą KLX 7000 — a w komplecie otrzyma dodatkowo wysoką jakość HELLA.

04/25/2016
  • KLX7000 do samochodów ciężarowych

Prawdziwa klasyka: Lampa KL 7000 jest zaliczana słusznie do stałych elementów oferty lamp ostrzegawczych HELLA. A to dlatego, że lampa ta cieszy się niezwykłą popularnością, czego najlepszym dowodem są liczni zadowoleni użytkownicy. Wysokiej klasy technologia halogenowa zapewnia wysokie parametry światła oraz optymalną skuteczność ostrzegania. Wytrzymały, odporny na uderzenia klosz ze specjalną soczewką gwarantuje wysoką efektywność świetlną. Maksymalną stabilność pracy zapewnia podwójny pasek i bezobsługowe łożysko napędu. Prawdziwy produkt HELLA dla użytkowników, którzy cenią najwyższą jakość oraz wytrzymałość.

04/25/2016
  • KL7000 do samochodów ciężarowych

Prawdziwa i jasna przyjemność dla każdego użytkownika: Lampa Rota LED firmy HELLA wyróżnia się wysoką skutecznością oraz płaskim i kompaktowym kształtem. Innowacyjny układ elektroniczny umożliwia realizację funkcji obrotowej bez ruchomych elementów. Gumowa nóżka amortyzująca wstrząsy zapewnia bardzo wysoką odporność na wibracje, dlatego lampa Rota LED nadaje się zwłaszcza do zastosowań w trudnych warunkach. Różne możliwości mocowania zapewniają jej uniwersalność niezależnie od sytuacji.

04/25/2016
  • Rota LED do samochodów ciężarowych
  • Print
ELIVER
Teaser Eliver

Porównuj interaktywnie reflektory robocze i dodatkowe oraz lampy ostrzegawcze firmy HELLA.

Konfigurator żarówek
Konfigurator żarówek
Właściwa żarówka dla każdego pojazdu: pomaga Konfigurator żarówek.
Strona do pojazdów komunalnych i specjalnych