Więcej światła – więcej bezpieczeństwa – większa energooszczędność
BACK

Modernizacja tylnego oświetlenia przyczepy

12/17/2018

Wymiana starego oświetlenia przyczepy na nowy system oświetleniowy LED zbudowany na bazie modułowej hybrydowej tylnej lampy dla przyczep HELLA zapewnia wiele zalet i jest prosta. Nasze wideo pokazuje krok po kroku przebieg tych prac!

The beauty for your beast!
BACK
led-rundumleuchte-lkw-wartungsfrei
hella-kled-rundumleuchte-trucks

The beauty for your beast!

10/09/2019

Wraz z nowymi lampami ostrzegawczymi K-LED Rebelution prezentujemy design ORAZ solidność do zastosowania w pojazdach ciężarowych i naczepach – kombinację, która jest po prostu ładna (bajkowa) i nieskomplikowana …

 

Futurystyczny design i wyrafinowana funkcjonalność: kombinacja, która się wyróżnia

Każdy, kto ją zobaczy, natychmiast zauważy: ta lampa ostrzegawcza jest designerskim dziełem o wyrafinowanej koncepcji funkcjonalności. Bez klasycznego klosza tworzy bardziej minimalistyczny akcent, który jednak daje maksymalny efekt.

 

  • Specjalnie opracowana technologia diodowa lampy K-LED Rebelution zapewnia po raz pierwszy w przypadku funkcji światła obrotowego stale widoczny sygnał ostrzegawczy oraz – dodatkowo! – jeszcze silniejszy sygnał krążący. Rezultat: lampa daje efekt ostrzegawczy w zakresie 360°, który nie oślepia oczu, a na drodze zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo - szczególnie w transporcie ładunków nienormatywnych!
  • W wersji błyskowej, powierzchnia emisji światła o wysokości 8 mm na obwodzie lampy K-LED Rebelution generuje intensywny, podwójny sygnał błyskowy, który dzięki technologii diodowej EdgeLight sprawia szczególnie przy dużych prędkościach, że nikt nie przeoczy cię na drodze.

 

Elegancka powściągliwość: niewielka lampa do dużych zadań

Czy jadąc ciężarówką musi przestrzegać ograniczeń wysokości? W miejscach o ograniczonej wysokości przejazdu jest wymagane wyczucie wymiarów przez kierowcę. W takich sytuacjach nie musisz martwić się o lampę K-LED Rebelution: mając wysokość tylko około 60 mm, średnicę 149 mm i wagę 690 g jest stworzona dla ciebie – a dzięki takiemu samemu rozstawowi otworów nadaje się jako zamiennik 1: 1 dla wszystkich innych lamp HELLA w wersji do montażu na stałe, które może już zamontowałeś na swojej ciężarówce. Również pod kątem serwisowania lampa K-LED Rebelution jest całkiem nieskomplikowanym towarzyszem na długich trasach. Jest bowiem praktycznie bezobsługowa – nawet jeśli jest w ciągłym użyciu. Zamiana złączy przewodów jest dla obwodu elektronicznego bezpieczna. Nazywamy to rozwiązaniem „Fit & Forget”.

 

Standardowa czarna obudowa z powściągliwym designem integruje się dyskretnie z ogólną sylwetką pojazdu. Sprawia to, że lampa przyciąga uwagę otoczenia, ale nie odciąga wzroku od ważnych powierzchni reklamowych na ciężarówce i przyczepie.

 

Inne cechy charakterystyczne lampy K-LED Rebelution:

 

  • Dzięki wytrzymałej, w pełni klejonej obudowie z aluminium i poliwęglanu, lampa K-LED Rebelution jest chroniona przed uderzeniami, zewnętrznymi wpływami środowiska, kurzem i wodą – posiada oznaczenie szczelności IP 6K9K, więc nawet mycie wysokociśnieniowe pojazdu nie stanowi problemu.
  • K-LED Rebelution przekonuje niskim zużyciem prądu: wysokiej jakości diody LED i zaawansowana elektronika o niskim zużyciu energii zapewniają, że lampa jest całkowicie kompatybilna elektromagnetycznie i nie zakłóca innych sygnałów - a ponadto chroni akumulator pojazdu.
  • Inteligentna elektronika chroni przed nieprzyjemnymi niespodziankami w pracy, wynikającymi z przepięcia i odwrotnej polaryzacji.

 

HELLA partnerem z pasją w dziedzinie oświetlenia i elektroniki

Innowacyjność w zakresie designu i funkcjonalności – to udało się osiągnąć inżynierom projektującym lampę K-LED Rebelution! Nawiasem mówiąc, dzięki przeniesieniu technologii EdgeLight z produkcji tylnych lamp do segmentu optycznych systemów ostrzegawczych.