Rozmowa z Andre Howe, zwycięzcą kampanii „HELLA pimps your Truck”
BACK
10058242a_AM0_1168
10058254a_AM0_1168
10058247a_AM0_1168
10058257a_AM0_1168

Rozmowa z Andre Howe, zwycięzcą kampanii „HELLA pimps your Truck”

03/25/2019

„HELLA pimps your Truck”: nazwa tej kampanii mówi sama za siebie. Szczęśliwy zwycięzca Andre Howe bardzo ucieszył się z nowego kompleksowego oświetlenia „swojego” samochodu do transportu drewna (z naszej relacji dowiesz się, dzięki którym produktom HELLA jego samochód nabrał nowego blasku).

Kilka dni po montażu mieliśmy okazję przeprowadzić krótką rozmowę z dumnym kierowcą i dowiedzieć się, jak sobie radzi ze swoim „odpicowanym” sprzętem.


Witaj Andre! Przede wszystkim jeszcze raz gratuluję zdobycia naszej nagrody! W jaki sposób dowiedziałeś się o kampanii i co zmotywowało Cię do wzięcia w niej udziału?
 

Regularnie odwiedzam stronę internetową HELLA w poszukiwaniu różnych informacji. Dawno temu polubiłem stronę HELLA Niemcy na Facebooku i obserwuję ją, więc zobaczyłem post informujący o kampanii. Od razu pomyślałem, że muszę wziąć w niej udział!


Powiedz nam kilka słów o sobie. Od kiedy masz do czynienia z samochodami? Czy nazywałbyś się prawdziwym „fanem ciężarówek”?

 

Ciężarówki towarzyszą mi już od dawna – to znaczy od ponad dziesięciu lat! Jestem kierowcą od 21 roku życia. Niedługo skończę 33 lata....więc mam do czynienia z samochodami już od bardzo dawna. Z pewnością można powiedzieć, że jestem kierowcą z krwi i kości. To dla mnie znacznie więcej, niż tylko praca.


Czy znałeś produkty HELLA jeszcze przed kampanią?

 

Nie, muszę przyznać, że dotąd nie używałem produktów HELLA. Ale pewien kontakt z HELLA mam od dawna w rodzinie – mój kuzyn i moja kuzynka mieszkają w Lippstadt i pracują firmie w HELLA!


A teraz z ręką na sercu: co sądzisz o swoim nowym „odpicowanym” samochodzie? Co się zmieniło?

 

Jest naprawdę super! Można zobaczyć, o ile lepsze jest oświetlenie i że jest dużo jaśniejsze niż wcześniej. Jest dużo bielsze i naprawdę sprawia, że w nocy widać wszystko jak za dnia.


Czy inni pytają Cię czasami o Twój samochód? Co interesuje innych kierowców?

 

Tak, faktycznie. Kierowcy wożący drewno tworzą dość zwartą grupę, więc informacja o kampanii rozeszła się szybko. Koledzy lubią porównywać moje nowe oświetlenie ze światłami innych producentów i stwierdzają dokładnie to samo, co ja: światło jest dużo wyraźniejsze i jaśniejsze, niż w przypadku tanich produktów. Znacznie mniej oślepia kierowcę, praktycznie wcale.


Co jest dla Ciebie najważniejsze, jeśli chodzi o oświetlenie? Bardziej wygląd, czy funkcjonalność i bezpieczeństwo?

 

Dla mnie zdecydowanie liczy się funkcjonalność, ponieważ dobre oświetlenie jest bardzo ważne w mojej pracy. Szczególnie podczas pracy w nocy w lesie powinno być jasno jak za dnia, aby było widać wszystko – co jest ważne również dla bezpieczeństwa. Ale konstrukcja też jest ważna, choćby dlatego, że duże lampy mogą czasami spowodować, że gdzieś utkniesz. Doskonale pasuje tu hasło „Form follows function“!


Andre, bardzo dziękuję Ci za rozmowę! I życzę Ci nadal przyjemności i wygodnej pracy w swoim „odpicowanym” samochodzie!