Reflektory robocze
HELLA Truck
Reflektory robocze

Reflektory robocze HELLA — większa moc na długie noce

Osoby pracujące często w ciemności potrafią docenić dobre oświetlenie. Bo tylko silne oświetlenie gwarantuje rzetelne wykonanie pracy nawet przy złej pogodzie. Dużą rolę odgrywa tu również aspekt bezpieczeństwa.
Firma HELLA oferuje w tej dziedzinie szeroką i starannie przemyślaną ofertę reflektorów roboczych, świateł cofania, lamp ostrzegawczych oraz bocznych świateł gabarytowych i obrysowych. Dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na swojej pracy. Także w ciemności.

09/23/2016

Reflektory robocze firmy HELLA są skonstruowane w wyjątkowo przemyślany i inteligentny sposób: mają stabilną, ale mimo to lekką obudowę, wytrzymałe elastyczne uchwyty i specjalnie zaprojektowane odbłyśniki oraz szyby rozpraszające zapewniają wysoką, stałą wydajność pracy.

09/23/2016

Reflektory cofania HELLA zwiększają produktywność: stabilna obudowa i światło specjalnie dostosowane do cofania w tył ułatwiają pracę i zapewniają spokojne manewrowanie.

09/23/2016

Światła boczne i obrysowe znacząco zwiększają widzialność dużych samochodów dla innych uczestników ruchu, a więc poziom bezpieczeństwa ruchu.  Oferta HELLA jest optymalnie dostosowana do innych świateł, co zapewnia odpowiednie rozwiązanie do każdego typu pojazdu.

09/23/2016
  • Print
Eliver
Konfigurator
Znajdź w kilka minut odpowiedni reflektor roboczy!

Interaktywnie i na podstawie pełnych informacji błyskawicznie znajdziesz odpowiedni reflektor roboczy!

BROSZURA REFLEKTORY ROBOCZE
Wszystkie reflektory robocze firmy HELLA w jednej broszurze.

Wszystkie informacje i szczegółowe dane na temat reflektorów roboczych HELLA.

KATALOG CZĘŚCI UNIWERSALNYCH
Katalog części uniwersalnych
Katalog części uniwersalnych — wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć odpowiedni produkt marki HELLA.