Po prostu lodowata – sesja fotograficzna K-LED Blizzard
BACK

Po prostu lodowata – sesja fotograficzna K-LED Blizzard

12/17/2018

Lodowato ulepszona: to określenie stosuje się definitywnie do lampy HELLA K-LED, następcy modelu K-LED FO. Przypominający estetyką swojego poprzednika model K-LED Blizzard przekonuje najnowocześniejszą technologią LED i wieloma innymi zaletami, takimi jak wytrzymała konstrukcja z odporną na uderzenia szybą rozpraszającą, elastyczny króciec rurowy i niezwykle niska wysokość konstrukcyjna. Szczególna zaleta: lampy sygnalizacyjne z serii K-LED FO można zastępować w stosunku 1:1 lampami z serii K-LED Blizzard!

Lodowato naświetlona
To określenie opisuje z kolei najlepiej naszą sesję fotograficzną poświęconą serii K-LED. Uznaliśmy, że tak atrakcyjna lampa sygnalizacyjna zasługuje na wyjątkowe zdjęcia.

W tym celu lampa K-LED została najpierw „wychłodzona“, czyli zamrożona na 24 godziny; dopiero potem renomowany projektant elementów lodowych Horst Birekoven zamienił powstały w ten sposób blok lodu w małe dzieło sztuki przy użyciu młotka, szlifierki i ciepłego powietrza.
Następnie wszyscy musieli założyć ciepłe ubrania, bo fotograf, zespół filmowy i oświetleniowiec musieli się udać do chłodni. W temperaturze -12 stopni powstały tam imponujące obrazy świetlne – i równie imponujące zdjęcia, które doskonale oddają wyjątkową jakość wydajnego i wytrzymałego produktu K-LED Blizzard.

Zobacz to, bo jak wiadomo jeden obraz potrafi zastąpić tysiąc słów:
https://www.youtube.com/watch?v=YDeRwqWjU1k

Na potrzeby projektu lampy K-LED była zamrożona przez dwa tygodnie – a po odmrożeniu w dalszym ciągu doskonale działała!

Wszystkie informacje o naszych lampach sygnalizacyjnych znajdziesz tutaj