On the Road
HELLA Truck
On the Road

Poznaj HELLA „on the road“. Cieszymy się na nasze spotkanie.

Nasze produkty do samochodów ciężarowych najlepiej zobaczyć na żywo w akcji — tutaj dowiesz się, za co cenią nas prawdziwi profesjonaliści.

04/06/2016

  • Reflektory dodatkowe HELLA w akcji.

Tony Sjögren to urodzony kierowca, który regularnie podróżuje przez długie skandynawskie noce. Przeżył już wiele: od jazdy przez metrowe zaspy śnieżne po wiosenne roztopy. Tony zna zagrożenia i przygody związane z życiem kierowcy z własnego, wieloletniego doświadczenia. W drodze towarzyszą mu reflektory dodatkowe HELLA, na których może w pełni polegać. Dodatkowe oświetlenie ułatwia mu pracę. Ceni również możliwość realizacji własnych wyobrażeń idealnego i niepowtarzalnego samochodu.

Jego motto brzmi: „Po reflektorach koledzy rozpoznają mnie już z dala.  Dobra widoczność jest równie ważna, co bycie widzianym. Pomagają tu bardzo odpowiednie reflektory dodatkowe HELLA.“

04/06/2016
  • Opinia profesjonalisty Tony'ego Sjögrena

Detlef Tillmann jest dyrektorem firmy Kreuzburg GmbH w Niemczech. Firma zajmuje się głównie holowaniem aut i pomocą drogową i zdecydowała się na reflektory dodatkowe i światła do jazdy dziennej firmy HELLA. Główny powodem był przede wszystkim aspekt bezpieczeństwa, innowacyjna technologia i oczywiście doskonała jakość.

Detlef Tillmann mówi: „Pracujemy pod wielką presją czasu i w najcięższych warunkach. Musimy polegać na naszych światłach. Zawsze i wszędzie.“ Dzięki reflektorom HELLA nie jest to trudne.

04/06/2016
  • Opinia profesjonalisty Detlefa Tillmanna

Okrągły jubileusz! Na 30 edycji Międzynarodowych ADAC Truck Grand Prix na torze Nürburgring nie mogło zabraknąć firmy HELLA z wieloma atrakcjami. Wydarzenie to jest najważniejszą w roku imprezą branży samochodów ciężarowych, targami przemysłowymi i festiwalem muzyki Country. To zarazem perfekcyjne miejsce, aby porozmawiać bezpośrednio z kierowcami i warsztatami. Właśnie to robiła HELLA! Na stoisku zlokalizowanym w centralnym punkcie obozu dla kierowców prezentowano mocne dodatkowe reflektory świateł drogowych, jak nowy LED Light Bar 350 mm, Luminator Compact LED, Luminator X LED oraz jeszcze wydajniejszy Luminator LED o liczbie ref. 50. Reflektor LED Light Bar w formie płaskiego paska świetlnego wzbudził zaskoczenie z powodu swej niewielkiej wysokości i masy. Zainteresowaniem cieszył się również nowy reflektor roboczy Q90 LED. Magnesem dla publiczności była ponownie modułowa lampa tylna do przyczep „EasyConn NextGeneration“. Każdy mógł ją rozłożyć i złożyć, poznając dzięki temu jej poszczególne elementy. W ten sposób można było przetestować w praktyce prostą wymianę odbłyśnika żarówki i modułu LED.

04/06/2016
  • Najlepsze produkty HELLA na Truck-Grand-Prix
  • Print
Strona Jakość
Więcej na temat jakości HELLA

HELLA znaczy jakość. Więcej dowiesz się w osobnej sekcji na naszej stronie.

Eliver
ACTIVE E-PAPER
W multimedialnej publikacji Active e-Paper Truck interaktywnie poznasz świat produktów marki HELLA dla samochodów ciężarowych.

Multimedialna publikacja Active e-Paper Truck firmy HELLA