Lampa tylna „COLUNA” Full-LED
Samochody ciężarowe
Lampa tylna „COLUNA” Full-LED
04/06/2016
Designerska lampa tylna FULL-LED „COLUNA” z czarną ramką firmy HELLA
Designerska lampa tylna FULL-LED „COLUNA” ze srebrną ramką firmy HELLA
Rysunek designerskiej lampy tylnej „COLUNA” FULL-LED marki HELLA
W nowej lampie tylnej FULL-LED firmy HELLA do samochodów ciężarowych wszystkie funkcje światła, czyli światło pozycyjne, światło stop, kierunkowskaz, światło przeciwmgłowe i światło cofania, zostały zrealizowane w technologii LED i połączone dodatkowo ze światłem odblaskowym. Lampę można montować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Mocuje się ją z przodu na śruby lub od tyłu na kołki. Lampa posiada odporny na uderzenia klosz i wytrzymuje bez najmniejszych problemów nawet silne wibracje i wstrząsy. W ofercie znajdują się różne wersje z impulsem lub bez impulsu do układu kontroli sprawności kierunkowskazów, o różnych kolorach ramki oraz z trójkątnym odblaskiem.
Stopień ochrony wynosi IP 6K9K.
04/06/2016
Jedną z głównych zalet tylnej lampy LED firmy HELLA, montowanej zarówno w poziomie, jak i pionie, jest zrealizowanie wszystkich funkcji światła w technologii LED – zapewnia to maksymalną efektywność i skuteczność światła. Lampa zawdzięcza to między innymi innowacyjnemu powierzchniowemu światłowodowi LED, zgłoszonemu przez firmę HELLA do ochrony patentowej. Diody LED wytwarzają optymalne światło i w porównaniu ze zwyczajnymi żarówkami mają znacznie niższy pobór mocy. Ich kolejną zaletą jest długa żywotność diod, która w zależności od temperatury otoczenia odpowiada okresowi eksploatacji samochodu. Dzięki bezobsługowości i braku wymiany żarówek koszty eksploatacyjne są zredukowane do absolutnego minimum. Aby zabezpieczyć diody LED przed uszkodzeniem na skutek przegrzania, zastosowano tu inteligentny system odprowadzania ciepła. Lampa tylna Full-LED jest dostępna opcjonalnie z układem kontroli sprawności kierunkowskazów. Oznacza to dodatkową poprawę bezpieczeństwa, ponieważ elektronika pojazdu natychmiast wykrywa awarię kierunkowskazów i informuje o tym kierowcę. Pomyślano również o osobach ceniących indywidualizm: mogą one wybrać różne kolory ramek i różne możliwości mocowania.
04/06/2016

Funkcje: tylne światło pozycyjne, światło stop, kierunkowskaz, światło przeciwmgłowe i światło cofania z prostokątnym światłem odblaskowym

Wymiary: 300 x 130 x 40 mm

Napięcie robocze: 12 V / 24 V

Homologacja: ECE / ADR / EMV, E24 5879 i 5880 / E24 10R 04 0071

Stopień ochrony: IP 6K9K

04/06/2016
  • Print
APLIKACJE & USŁUGI
Picture

Mali pomocnicy — wielkie wsparcie: aplikacje i usługi firmy HELLA.

KATALOG ONLINE HELLA
Picture

Wszystkie produkty HELLA jednym kliknięciem myszy. W naszym katalogu online.

WSZYSTKO DO PRZYCZEP
Picture

Na naszej stronie poznasz cały świat produktów do przyczep firmy HELLA.